0:7

koniec (0:5)

28.08.2024, 17:00 • Pod agátmi Horný Hričov • 2. kolo • Klaudia Kadlecová

Tipsport: 32.0 18.2 1.01

Zápas 2. kola Slovnaft Cup-u sa končí jednoznačným víťazstvom Žiliny nad Horným Hričovom 7:0. V prvom polčase padlo päť gólov, hetrik si pripísal Bile. V druhej štyridsaťpäť minútovke sme do 77. minúty gól nevideli. O šiesty presný zásah sa postaral dvojgólový Alijagič a o siedmy domáci hráč do vlastnej brány. Futbalisti Horného Hričova v druhej časti hry pohrozili a boli blízko ku gólu, dokonca v 88. minúte mali k dispozícii pokutový kop, ktorý ale nepremenili, pretože brankár Belaník vychytal pokus Zelníka. S konštatovaním, že MŠK Žilina postupuje do tretieho kola vám ďakujem za pozornosť a prajem pekný zvyšok večera. (18:57:00)

90+2

90+1

Žilinčania loptu odhlavičkovali.

90+1

V závere zápasu je tu ešte rohový kop domácich.

88

Loptu na biely bod si postavil Zelník, ale brankár Šošonov Belaník famózne vyrazil!

87

Bola nariadená penalta, ktorú vybojoval Milan Káčer!

86

Strela z veľkej diaľky neohrozila domácu bránu.

84

Ďalší hetrik v zápase mohol pridať Alijagič, ale proti bolo brvno!

81

Žltá karta pre tím TJ Horný Hričov (Káčer Mil.).

80

Na zemi sa zvíja od bolesti Mynář, ktorého fauloval Milan Káčer a uvidel žltú kartu.

78

Žilina dala gól! Domáci rozvlnili sieť, ale tú vlastnú. Nešťastne sa trafil DOMINIK MIČÚCH.

77

Žilina dala gól! Poltucet je zavŕšený druhým presným zásahom DENISA ALIJAGIČA.

75

Striedanie v tíme TJ Horný Hričov:
z ihriska odchádza Králik, prichádza Káčer Mil.

74

Po odkope lopty dopadol na trávnik Králik, ktorý bude aj vystriedaný.

73

Druhý polčas zatiaľ gól nepriniesol, domácich drží brankár Koči, ktorý vystriedal Kováča.

71

z ihriska odchádza Bistiak, prichádza Dibdák.

70

Dnešné stretnutie sleduje 983 divákov.

69

Z rohového kopu Horného Hričova prišlo zakončenie, ktoré smerovalo nad bránu.

0:7

Góly: 2. Alijagič, 29. Bile, 32. Sauer, 33. Bile, 44. Bile, 77. Alijagič, 78. Mičúch (vla.)

Karty:   81. Káčer Mil. (HHR)

Nepremenená penalta: 88. Zelník (HHR), brankár Belaník zneškodnil

TJ Horný Hričov: Kováč – Mičúch, Valko, Kráľ, Vydra Mart., Králik, Hlucháň, Marčiš, Zelník, Nemček, Bistiak (C)
Náhradníci: Čebek, Gašo, Dibdák, Jordán, Káčer Mil., Barták, Badík, Koči

Tréner: Marián Vydra

MŠK Žilina: Belaník – Pališčák, Mynář, Jaššo, Vaľko, Alijagič, Badjie, Bile, Stojchevski, Javorček, Sauer (C)
Náhradníci: Belko, Kopásek, Hranica, Pekelský, Ziblim, Káčer Mir.

Tréner: Michal Ščasný