Európska liga

Beşiktaş Istanbul – FC Lugano

5:1

koniec (1:0)

29.08.2024, 20:00 • Vodafone Park (kapacita 41.188 diváků) • Play-off • Info o zmenách stavu (Jan Janča) cz

Tipsport: 1.46 4.66 6.85

Tohle již bude ode mě vše. Já Vám děkuji za pozornost a budu se na Vás těšit zase u dalšího Onlajnu.
Přeji Vám hezký zbytek dne.
(22:00:28)
Držení míče: 44 % : 56 %.
Střely na branku: 12:4. Střely mimo: 2:3. Rohy: 4:5. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 14:9.
Máme za sebou odvetné utkání čtvrtého předkola evropské ligy, ve kterém domácí Beşiktaş Istanbul přejel FC Lugano 5:1.
Domácí velmi dobře vstoupili do utkání, když se hned v 7. minutě prosadil Ciro Immobile. Po změně stran se hosté ze Švýcarska ještě vzchopili, když v 59. minutě srovnával Vladi. V 65. minutě zvyšoval na 2:1 Fernandes. V 70. minutě přidal další branku Beşiktaşe Istanbul Silva, na kterého o minutu později navázal svým druhým gólem v utkání Immobile. V nastaveném čase pak Ucan upravil na konečných 5:1.
Na Beşiktaş Istanbul tak čeká skupinová fáze evropské ligy. FC Lugano si zahraje skupinovou fázi konferenční ligy.

90+3

90+2

90+2. Salih UCAN - 5:1

90+2

Besiktas Istanbul právě vstřelil branku!
Autorem branky je SALIH UCAN, asistoval mu Ernest Muci!!!

90+1

Hlavní rozhodčí nastavuje 3 minuty nad rámec základní hrací doby.

87

Střídání v týmu Beşiktaş Istanbul:
ze hřiště odchází Silva, přichází Keles,
ze hřiště odchází Fernandes, přichází Ucan.

77

ze hřiště odchází Immobile, přichází Hekimoglu,
ze hřiště odchází Rashica, přichází Ndour.

77

Střídání v týmu FC Lugano:
ze hřiště odchází Vladi, přichází Cimignani,
ze hřiště odchází Zanotti, přichází Brault-Guillard.

71

71. Ciro IMMOBILE - 4:1

71

Autorem branky je CIRO IMMOBILE, asistoval mu Gedson Fernandes!!!

70

70. Rafa SILVA - 3:1

70

Autorem branky je RAFA SILVA, asistoval mu Milot Rashica!!!

66

ze hřiště odchází Kilicsoy, přichází Muci.

65

65. Gedson FERNANDES - 2:1

65

Autorem branky je GEDSON FERNANDES, asistoval mu Rafa Silva!!!

61

Topcu dostává za své nedovolené hraní žlutou kartu.

59

59. Shkelquim VLADI - 1:1

5:1

Góly: 7. Immobile (Masuaku), 65. Fernandes (Silva), 70. Silva (Rashica), 71. Immobile (Fernandes), 90+2. Ucan (Muci) – 59. Vladi (Aliseda)

Karty:   28. Fernandes (BES), 43. Kilicsoy (BES), 61. Topcu (BES) – 6. Valenzuela (LUG)

Beşiktaş Istanbul: Gunok (B) (C) – Svensson, Paulista, Topcu, Masuaku, Al Musrati, Fernandes (87. Ucan), Rashica (77. Ndour), Silva (87. Keles), Kilicsoy (66. Muci), Immobile (77. Hekimpglu)
Náhradníci: Destanoglu (B) – Bulut, Colley, Hekimoglu, Keles, Muci, Ndour, Sanuc, Terzi, Tiknaz, Ucan, Zaynutdinov

Tréner: Giovanni van Bronckhorst

FC Lugano: Saipi (B) – Zanotti (77. Brault-Guillard), Papadopoulos, El Wafi (46. Mai), Valenzuela, Belhadj (46. Doumbia), Grgic, Bislimi, Steffen (C), Vladi (77. Cimignani), Aliseda
Náhradníci: Mina (B), Osigwe (B) – Bottani, Brault-Guillard, Cimignani, Dos Santos, Doumbia, Macek, Mai, Marques, Przybylko

Tréner: Mattia Croci-Torti

Rozhodca: Petrescu – Ghinguleac, Grigoriu