01.09.2024, 14:30 • St James' Park, Newcastle upon Tyne • 3. kolo • Vít Káňa cz

Tipsport: 2.51 3.91 2.68

78

Newcastle právě vstřelil branku!
Straky se dostávají do vedení po rychlém kontru a opět platí otřepané, nedáš, dostaneš. Jacob Murphy si pohlídal ofsajd na pravé straně a běžel na branku. Na levé straně byl volný ALEXANDER ISAK, který dostal jeho přihrávku a uklidil míč do odkryté branky – 1:2.

56

Tottenham právě vstřelil branku!
Kohouti jsou za tlak ve druhém poločase odměněni první brankou v utkání. Brennan Johnson se dostal ve skluzu na pravé straně k zakončení, které si smolně sráží do vlastní branky DANIEL BURN – 1:1.

37

Straky jdou v závěru poločasu do hubeného vedení a byl to blesk z čistého nebe. Lloyd Kelly běžel po levé straně a poslal levačkou balon na osu hřiště. Tam si naběhl HARVEY BARNES a z první expedoval balon na vzdálenější tyčku – 1:0.

2:1

Góly: 37. Barnes (Kelly), 78. Isak (J. Murphy) – 56. Burn (vla.)

Karty:   28. Kelly (NEW), 41. Longstaff (NEW), 45+1. Joelinton (NEW), 58. Guimarães (NEW) – 34. P. Sarr (TOT), 48. Bissouma (TOT), 68. Maddison (TOT), 84. Bentancur (TOT)

Držení míče: 34 % : 66 %.
Střely na branku: 3:6. Střely mimo: 9:20. Rohy: 7:12. Ofsajdy: 2:4. Fauly: 16:13.

Newcastle United: Pope – Livramento, Krafth, Burn, Kelly (68. Hall) – Longstaff (68. Tonali), Guimarães (C), Joelinton – Barnes (61. J. Murphy), Isak, Gordon (90+4. Almirón).
Náhradníci: Dúbravka – Trippier, Targett, Osula, A. Murphy.

Tréner: Eddie Howe

Tottenham Hotspur: Vicario – Porro, Romero, Drăgușin, Udogie – P. Sarr (46. Br. Johnson), Bissouma (82. Bentancur), Maddison (82. Bergvall) – Kulusevski, Son Heung-min (C), Odobert (74. Werner).
Náhradníci: Forster – Gray, Spence, Davies, Devine.

Tréner: Ange Postecoglou

Rozhodca: Robert Jones – Ian Hussin, Nick Graenhalgh