Česko – Wales

0:0

koniec (0:0)

04.09.2024, 17:00 • Na Šlajsi, Lanžhot • Aleš Pur (@PurAles) cz

Utkání je u konce a my se v něm branky nedočkali. Přitom druhá půle byla oproti té první rozhodně akčnější a na obou stranách bylo k vidění několik velice slibných okamžiků. V 64. minutě střílel z pravé strany Švancara, o minutu později zakončoval Pavlo, ale ani jeden z nich neuspěl. První jmenovaný minul, střela druhého byla zablokována. Pak přišly šance soupeře, po závaru ve vápně musel gólmanovi vypomoci Palivec a Griffiths střílel z levého křídla těsně vedle. A když pak v závěru netrefil branku ani Marek Naskos, skončil úvodní zápas českého celku na poháru 0:0.

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (18:55:57)
Utkání sledovalo 321 diváků.

90+4

90+3

Už se hraje na opačné straně, Wales vhazuje.

90+2

90+2. Naskosova velmi pěkná střela

90+2

Míče se teď chopil Naskos, rychlým pohybem na střed si našel prostor na střelu a táhlý pokus prolétl jen kousek od Linesova břevna!

90+2

Český tým u míče, k brance to ale mají hodně daleko.

90+1

Na hranici vápna skončil se svou akcí Kasvosve, nevyšla mu klička na levou stranu.

90

Budou se přidávat čtyři minuty.

89

Wales se snažil o akci po levém křídle, ale ani tohle nevedlo k ohrožení Šilhavého branky. Míč skončil mimo hrací plochu.

88

Griffiths udržel na zádech Švancaru, ten tak vůbec neměl prostor ani čas na případný průnik k vápnu.

87

Na opačné straně se Wales snažil o vysunutí Kasvosveho, míč ovšem skončil u Šilhavého.

87

Palivec hledal Pavla, ten při tísnění poslal hodně nepřesný centr.

86

Středem se hnal do útoku Kasvosve, přihrával ještě doprava na Kpakia, jenže ten si na pas nabíhal z ofsajdu.

85

Střídání v týmu Česko:
ze hřiště odchází Patrik Siegl, přichází David Leidl.

84

Pavlo se pokoušel o výpad, stopku mu ale vystavil vracející se Kpakio.

83

Není to teď zrovna strhující pasáž zápasu, skoro to vypadá, že jsou oba celky spokojeny s bodem.