3:2

koniec (1:1, 0:1, 2:0)

13.09.2024, 19:45 • Kunsteisbahn im Chreis • 3. kolo • Jan Prošek cz

Tipsport: 1.44 4.97 5.94

Domácí hokejisté byli v tomto zápase lepší a vyhrávají 3:2. O své výhře rozhodli ve třetí třetině, kdy dokázali skórovat dvakrát. Hostům k vyrovnání nepomohla ani hra v poslední minutě bez brankáře. (22:12:19)

59:29

Vhazovat se nyní bude před brankou Lions, hosté už nemají mnoho času a všechny síly vrhají do útoku.

59:20

Hosté hrají bez brankáře, domácí drží hru ve středním pásmu.

59:01

Oddechový čas pro tým Straubing Tigers.

58:57

Hosté hrají v šesti.

58:34

Lions právě vstřelili branku!
Po vyhraném vhazování se domácí celek dostává do vedení. Jako autor branky je po střele od modré čáry označen MIKKO LEHTONEN. Asistence: Juho Lammikko.

58:22

Aktivněji hrající domácí celek vybojoval buly v útočném pásmu. Lions tento zápas nechtějí dostat do prodloužení.

58:00

McIntyre nyní nemohl vůbec nic vidět, ale dokázal si poradit se zakončením od modré čáry.

56:42

Hostující hráč dokázal dobruslit kotouč jako první, zakázané uvolnění se tak nepíská. Hrát mohou jeho kolegové.

56:15

Hosté se pokouší rychle přispěchat s odpovědí, ale Lions jsou pozorní ve svém obranném pásmu.

55:09

Aktivní a trpělivá hra se Lions vyplatila, a tak je vyrovnáno. Na poslední chvíli dokázal před brankou tečovat kotouč VINZENZ ROHRER. Asistence: Patrick Geering a icolas Baechler.

54:20

Lions střídají, do hry míří odpočinutí hráči, ti se rychle dostali před branku soupeře. Pokud o střelu nevyšel.

53:49

McIntyre si připsal další úspěšný zákrok, poradil si se zakončením z bezprostřední blízkosti.

53:30

Hrubec v brance domácího celku dobře viděli na střelu od mantinelu, Leier nedokázal změnit stav zápasu.

53:00

Domácí hokejisté rozehrávají od své branky, následně pálil hostující Samanski pouze do brankáře.

52:36

Domácí měli přečíslení tři na dva, ale k zakončení se Lions nyní nedostali.

50:24

Obrázek hry je poslední minuty stejný. Domácí hokejisté mají více ze hry, jsou aktivnější, ale čekají na výraznější příležitost.

49:59

Connolly přišel ve svém pásmu o kotouč, ale domácí hokejisté toho nedokázali využít. Směr hry se otáčí a domácí útočí.

48:45

Nyní se už hraje pět na pět.

48:10

Riedi vyhrál buly v útočném pásmu, následně o puk ale jeho tým přišel, a tak si obrana mohla odpočinout a vyhodit puk.

47:41

Lehtonen rozehrává od své branky a čeká na dostřídání spoluhráčů. Následně domácí dostali puk do útočného pásma.

46:40

Přesilovku si nyní zahraje domácí celek, který se může pokoušet o vyrovnání.

46:40

Vyloučení v týmu Straubing Tigers:
Marcel Brandt – 2 min., držení.

46:30

Komerční přestávka.

45:07

Hra je přerušená, vypadalo to, že se bude vylučovat. Nakonec ne, hraje se pět na pět.

44:01

Mike Connolly měl obrovskou šanci, ale nedokázal v brejku prostřelit brankáře soupeře.

42:39

Jako první byli u kotouče domácí, a tak se Tigers píská zakázané uvolnění, což vrací hru do jejich obranného pásma.

41:37

Lehtonen rozehrává od své branky, dostal se do zakončení, puk však nechal za sebou.

41:13

Domácí hokejisté se usadili v útočném pásmu, ale pokus o zakončení zastavil brankář.

40:13

Utkání, ve kterém jsme zatím viděli tři branky, pokračuje třetí třetinou.

40:01

40:00

39:26

Green se v útočném pásmu sice dostal k puku, ale následná přihrávka nebyla povedená. Hrát tak mohou domácí.

38:45

Lipon se proháčkoval až před branku, ale v rozhodující moment mu kotouč sjel z hokejky.

38:02

Probíhají poslední dvě minuty hry ve druhé třetině, domácí Baltisberger pálil z pravé strany, ale jeho pokus o malý kousek minul branku.

37:22

Po zakázaném uvolnění se vhazovalo před brankou Zürichu, domácí brankář si poradil i s následnou střelou z mezikruží.

35:19

Domácí hokejisté jsou nyní aktivnější, tlačí se do zakončení, ale obrana a brankář hostů je pozorná.

34:31

Lions se dostali do střelecké pozice, ale McIntyre si poradil se střelou z pravé strany. Bude se vhazovat.

33:53

Hosté vybojovali buly v útočném pásmu, ale rána od modré čáry z hole obránce byla zblokovaná.

33:36

Sledujeme nyní klidnější pasáž hry, mnoho šancí momentálně k vidění není.

32:40

Marti se vracel ke své brance, odkud rozehrává. Následně se Malgin dostal ke střele, kterou kryje brankář Tigers.

30:59

Clarke bojoval ve svém pásmu a kotouč, situaci zvládl, a tak mohou hrát jeho kolegové.

30:07

Straubing právě vstřelil branku!
Po střele od modré čáry tečoval puk před brankou DANJO LEONHARDT. Nejprve trefil brankáře, a pak se dostal k odraženému puku, který dorazil do branky. Asistence: Cole Fonstad.

29:15

Samuelsson od modré čáry zakončoval, ale jeho pokus nebyl dostatečně důrazný.

28:03

Více ze hry má domácí celek, je aktivnější, ale nemůže se propracovat do výraznější střelecké pozice.

27:38

Hrubec dobře viděl na střelu Brauna, a tak kotouč celkem snadno dokázal ukrýt do rukavice.

26:45

Vyloučení v týmu ZSC Lions:
Vinzenz Rohrer – 2 min., hrubost.

Joshua Samanski – 2 min., hrubost.

26:36

McIntyre si dokázal poradit se střelou od modré čáry, Lehtonen neuspěl. Komerční přestávka.

25:57

Malgin se propracoval do střelecké pozice, ale s jeho pokusem si dokázala poradit obrana. Gólman nyní zasahovat nemusel.

23:54

Hosté se usadili v útočném pásmu, po střele dokázal zasáhnout brankář McIntyre.

23:35

Hrubec vyklepal kotouč z rukavice, a tak může pokračovat ve hře jeho tým.

21:46

Domácí celek se dostal do útočného pásma, Balcers se propracoval do střelecké pozice.

20:20

Vyloučený hráč se vrací do hry, sledujeme nyní pasáž hry pět na pět.

20:01

Utkání na smírného stavu pokračuje dál.

20:01

Po první třetině platí nerozhodný stav. Nejprve se do vedení dostali hosté, a pak domácí srovnali.

20:00

19:30

Braun přenechal kotouč spoluhráčům, kteří se nemohou dostat do útočného pásma.

18:55

Hostující střela od modré čáry postrádala přesnost, to už začala poslední minuta hry ve třetině.

18:16

Jesper Frödén – 2 min., podrážení.

17:42

Straubing střídá, posílá do hry odpočinuté hráče a rychle se propracoval do útočného pásma, kde si Brand vynutil faul.

17:05

Souboje o kotouč se odehrávají ve středním pásmu.

16:19

Hostující celek se usadil do útočného pásma, kde zkouší něco vymyslet.

16:02

Vyloučený hráč se vrací do hry, sledujeme hru pět na pět.

15:36

Zehder byl volný před brankou, ale v rozhodující moment minul kotouč.

14:13

McIntyre si snadno dokázal poradit se střelou od modré čáry, bude následovat buly před jeho brankou.

14:02

Joshua Samanski – 2 min., podrážení.

14:02

13:55

Fanoušci vytvářejí zápasu velmi dobrou atmosféru, sledujeme zajímavý hokej, který baví.

11:39

Krásná akce a je vyrovnáno, blafákem před brankou se dokázal prosadit zkušený a ostřílený hráč SVEN ANDRIGHETTO. Asistence: Denis Malgin a Patrick Geering.

11:09

Domácí Andrighetto se prokličkoval až do střelecké pozice, ale obrana si dokázala poradit. Gólman nyní zasahovat nemusel.

10:22

Clarke se dostal k zakončení z pravé strany, ale s jeho pokusem si poradil brankář Zürichu.

09:14

Marti to vzal na sebe, ale při přihrávce před brankou jej o kotouč obral soupeř.

08:51

Domácí rozehrávají od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nyní nemůže propracovat do střelecké pozice.

07:49

JUSTIN BRAUN se dostal před brankou k odraženému kotouči, který dokázal poslat do odkryté části branky. Snadná branka pro hostující celek, který využil přesilovku. Asistence: Alex Green.

07:03

Delší dobu se nyní nehrálo pro nějaké problémy s technikou.

07:03

Samnski byl vykázaný z bodu pro vhazování, buly bude hrát jeho kolega.

06:12

Hostující celek má možnost přesilovky, usadil se v útočném pásmu, kde kombinuje.

06:02

Patrick Geering – 2 min., podrážení.

05:17

Zbytečně se nepřerušuje, sledujeme rychlou pasáž hry. Hosté se dostali do dobré střelecké pozice, rána míří vedle branky.

05:06

Clarke pálil, jeho pokus kryje domácí brankář Hrubec. Hra je přerušená, buly před brankou Lions.

04:26

Sigrist se sice dostal do útočného pásma, ale jeho akci zastavila obrana soupeře.

03:47

Andrighetto se propracoval do střelecké pozice, ale jeho rána mířila vedle branky.

01:58

Baechler pálil od modré čáry, jeho rána postrádala přesnost.

00:29

Lions vybojovali buly v útočném pásmu, předcházela tomu rána Riediho, která mířila do středu branky.

00:13

Domácí hrají v červeném, hosté hrají v bílém.

00:01

Zápas začal, úvodní buly pro domácí.

00:01

ZSC Lions: Hrubec (Zumbühl) – Marti, Weber, Kakan, Kinnunen, Geering, Lehtonen, Zehnder, Trutmann – Balcers, Malgin, Andrighetto – Riedi, Grant, Frödén – Sigrist, Lammikko, Rohrer – Baechler, Henry, Baltisberger

Straubing Tigers: McIntyre (Bugl) – Braun, Brandt, Zimmermann, Klein, Green, Samuelsson, Daschner, Clarke – Lipon, Samanski, Leier – Hede, Leonhardt, Connolly – St. Denis, Scott, Fonstad – Fleischer, Brunnhuber, McKenzie

Rozhodčí: Tscherring, Kainberger – Fuchs, Schlegel.
Oba kluby své úvodní dva zápasy v rámci soutěže zvládly. Tigers porazili Sönderjyske 3:0 a v nájezdech Skellefteau 3:2. Lions porazili Storhamar 4:1 a v posledním zápase Ilves 4:1. Lze očekávat útočný hokej z obou stran a jeden z klubů přijde o neporazitelnost v rámci letošního ročníku této soutěže.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky mezinárodní Hokejové Ligy mistrů. V tomto zápase proti sobě nastoupí ZSC Lions a Straubing Tigers.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:45.

3:2

Góly a asistencie: 12. Andrighetto (Malgin, Geering), 56. Rohrer (Geering, Baechler), 59. Lehtonen (Lammikko) – 8. Braun (Green), 31. Leonhardt (Fonstad)

Rozhodca: Tscherring, Kainberger – Fuchs, Schlegel

06:02 ZSC 2 Geering, podrazenie
07:49 STR 0:1 Braun (Green)
11:39 ZSC 1:1 Andrighetto (Malgin, Geering)
14:02 STR 2 Samanski, podrazenie
18:16 ZSC 2 Frödén, podrazenie
26:45 ZSC 2 Rohrer, hrubosť