koniec USA – Slovensko 2:0

13.09.2024, 10:03 • Filip Kosnáč

Tipsport: 1.05 10.7

6:3

Brandon Nakashima zakončil zápas proti Jozefovi Kovalíkovi víťazným forhendom ihneď po podaní a po víťazstve dvakrát 6:3 získal druhý bod pre USA, čo znamená, že Slovensko prehrá aj svoje druhé stretnutie v skupine na finálovom turnaji Davis cupu a už sme stratili aj teoretickú šancu na postup!

5:3

Napokon ďalší bod z podania pre Kovalíka, ktorý znižuje na 3:5 v druhom sete po tom, čo odvrátil jeden mečbal.

5:2

Kovalík poslal forhend do siete a Nakashima vedie už 5:2 v druhom sete.

4:2

Kovalík poslal do sietie hneď druhý úder z forhendu a Nakashima vedie 4:2 v druhom sete!

3:2

Napokon nečisto trafený forhend Kovalíka a Nakashima vedie 3:2 v druhom sete.

2:2

Priamy bod pre Kovalíka, ktorý po čistej hre vyrovnáva na 2:2 v druhom sete.

2:1

Kovalíkov forhend zastavila sieť a Nakashima vedie 2:1 v druhom sete.

1:0

Nakashima však trafil aj štvrté eso v zápase a vedie 1:0 v druhom sete.

6:3

Následne Kovalík len vyhodil forhend a Nakashima vyhral prvý set 6:3, takže približuje USA k zisku druhého bodu!

5:3

Nakashima si však pomohol priamym bodom a vedie 5:3 v prvom sete.

4:3

Kovalík si vychutnal víťazný krátky bekhend na sieti a znižuje na 3:4 v prvom sete.

4:2

Priamy bod pre Nakashimu, ktorý bez problémov potvrdil brejk a vedie 4:2 v prvom sete.

3:2

Kovalík zakončil mizerný gem na podaní druhou dvojchybou v zápase, takže Nakashima získal brejk čistou hrou a vedie 3:2 v prvom sete!

2:2

Kovalík netrafil forhend po čiare do kurtu a Nakashima vyrovnáva na 2:2 v prvom sete.

1:2

Kovalík prešiel na sieť a vynútil si forhendovú chybu Nakashimu, takže vedie 2:1 v prvom sete.

1:1

Nakashima dokončil útok víťazným forhendom do protipohybu Kovalíka a po čistej hre vyrovnáva na 1:1 v prvom sete.

0:1

Priamy bod pre Kovalíka, ktorý otočil nepriaznivý vývoj v úvodnej hre na podaní a vedie 1:0 v prvom sete.