koniec USA – Slovensko 3:0

13.09.2024, 11:57 • Filip Kosnáč

Tipsport: 1.14 5.52

10-1

Ram si na sieti počkal na vhodnú chvíľu a zápas ukončil víťazným forhendovým volejom, takže americký pár vyhral rozhodujúci supertajbrejk suverénne 10:1!

7-6

Ram zakončil druhý set presným smečom, takže favorizovaný americký pár otočil nepriaznivý stav z 2:4 na 7:4 v tajbrejku druhého setu a vynútil si rozhodujúci tretí set v podobe supertajbrejku do 10 bodov!

6:6

Krajicek na sieti predviedol presný volej a aj druhý set sa rozhodne až v tajbrejku.

5:6

Klein uzavrel čistú hru na podaní celkovo ôsmym esom v zápase a slovenský pár vedie 6:5 v druhom sete.

5:5

Ale priamy bod pre Krajiceka a americký pár vyrovnáva na 5:5 v druhom sete.

4:5

Klein však predviedol istý smeč a slovenský pár vedie 5:4 v druhom sete.

4:4

Ram si pomohol priamym bodom a americký pár vyrovnáva na 4:4 v druhom sete.

3:4

Gomboš na sieti zahral presný bekhendový volej a slovenský pár vedie 4:3 v druhom sete.

3:3

Klein minul pri krížnom forhendovom obhodení a americký pár vyrovnáva na 3:3 v druhom sete.

2:3

Klein to však napravil forhendovým zakončením na sieti a slovenský pár vedie 3:2 v druhom sete.

2:2

Nepresný forhendový return Gomboša a americký pár vyrovnáva na 2:2 v druhom sete.

1:2

Gomboš zahral presný bekhendový volej a slovenský pár vedie 2:1 v druhom sete.

1:1

Bodom z podania Krajicek aj zakončil hru na podaní, po ktorej americký pár vyrovnáva na 1:1 v druhom sete.

0:1

Ďalší priamy bod pre Gomboša, takže slovenský pár vedie 1:0 v druhom set.

6:7

Ale následne priamy bod pre Gomboša, takže slovenský pár prekvapivo vyhral prvý set v tajbrejku pomerom 7:4 nad streborným americkým párom zo štvorhry na olympijskom turnaji v Paríži!

6:6

Priamy bod pre Kleina, takže slovenský pár dotiahol prvý set s favorizovaným americkým párom do tajbrejku.

6:5

Gombošovi nevyšiel bekhendový return, takže americký pár vedie 6:5 v prvom sete.

5:5

Aj sa tak deje po štvrtom ese v zápase a slovenský pár po čistej hre na podaní vyrovnáva na 5:5 v prvom sete.

5:4

Napokon priamy bod pre Krajiceka, takže americký pár vedie po ďalšej čistej hre na podaní 5:4 v prvom sete.

4:4

Ďalší priamy bod pre Kleina a slovenský pár vyrovnáva na 4:4 v prvom sete.

4:3

Ram zakončil ďalšiu čistú hru na podaní priamym bodom a americký pár vedie 4:3 v prvom sete.

3:3

Klein na sieti zahral presný forhendový volej a slovenský pár vyrovnáva na 3:3 v prvom sete.

3:2

Ram zakončil bekhendovým volejom na sieti a americký pár po ďalšej čistej hre na podaní vedie 3:2 v prvom sete.

2:2

Ram poslal bekhendový return do siete a slovenský pár vyrovnáva na 2:2 v prvom sete.

2:1

Klein si neporadil s forhendovým volejom Rama, takže americký pár po čistej hre vedie 2:1 v prvom sete.

1:1

Ramov pokus o forhendové obhodenie neprešiel cez sieť a slovenský pár vyrovnáva na 1:1 v prvom sete.

1:0

Krajicek si opäť pomohol priamym bodom, a tak americký pár vedie 1:0 v prvom sete.