Španielska LaLiga

Atlético Madrid – Valencia CF

3:0

koniec (1:0)

15.09.2024, 21:00 • Estadio Wanda Metropolitano (Madrid) • 5. kolo • Petr Frömel cz

Držení míče: 54 % : 46 %.
Střely na branku: 5:1. Střely mimo: 6:3. Rohy: 7:3. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 9:7. (23:04:57)
Druhá půle nakonec přinesla dva góly, domácí v jejím úvodu zvýšili svůj náskok a ten drželi až do úplného závěru, kdy těsně před vypršením nastaveného času definitivně svou zaslouženou výhru pojistili. Hostům dnes nebylo přáno, šancí měli ve druhém dějství víc než v tom prvním, avšak gólu se nedočkali a jejich trápení v nové sezóně pokračuje dál.

90+5

90+4

90+4. Julián ÁLVAREZ - 3:0

90+4

Atlético právě vstřelilo branku!
Domácí ještě kosmeticky upravují konečný stav. Hosté propadli ve středu hrací plochy, dopředu s míčem vyrazil Rodrigo Riquelme, jenž přihrával křižně za sebe, se štěstím se k míči na hranici malého vápna dostal JULIÁN ÁLVAREZ, jenž následně zamířil do prázdné brány.

90+2

Ángel Correa se snažil natlačit s míčem před hostujícího gólmana, skončil na trávníku, avšak faul si nevymodlil.

90+1

Hlavní rozhodčí nastavuje ještě čtyři minuty.

90

Domácí však dobře brání a balón odkopávají do bezpečné vzdálenosti.

90

Valencii se krátí čas, kontaktní gól by jí jistě přišel vhod. Možná jej docílí rohovým kopem.

88

Domácí si dlouho přihrávali mezi sebou, ovšem u míče nyní opět hosté.

87

Pěknou kombinaci zakončil střelou na bližší tyč Thierry Correia, Oblak se ale včas položil na zem a změnu skóre nepřipustil.

84

Příliš dlouhý míč doputoval až do autu, hosté budou vhazovat.

82

Nepřesnou přihrávku do vápna domácí obrana odvrací, Valencia má v posledních minutách docela velký tlak.