2:3

koniec po predl. (1:0, 1:1, 0:1 - 0:1)

18.09.2024, 17:30 • Ostravar aréna, Ostrava • 1. kolo • Monika Baloghová cz

Tipsport: 1.87 4.42 3.51

První kolo je za námi. Vítkovičtí v prvním utkání na domácím ledě vybojovali jen bod, po dobrém úvodu, kdy první gól sezóny vstřelil Abdul, sice hosté hned v úvodu druhé části vyrovnali díky Simonovi, ale domácí znovu strhli vedení na svou stranu Nellisem. Plzeň ale od druhé části bojovala více, což se hostům vyplatilo ve třetí třetině, kdy využili i druhou nabídnutou přesilovku díky Mertlovi. Do konce základní hrací doby se už nic nestalo a tak došlo na prodloužení. V prodloužení to vypadalo, že by zápas přece jen mohli vítkovičtí urvat, ale to se nakonec nestalo. Prémiový gól vystřelil Plzni Merežko.
Z Ostravy je to pro dnešek vše, mějte příjemný zbytek dne a já se budu těšit brzy zase na počtenou. (20:29:40)

Plzeň právě vstřelila branku!
Hosté přece jen pečetí svou snahu z dnešního utkání, Holešinský poslal kotouč na IGORA MEREŽKA a ten přináší Plzni prémiový bod – 2:3. Asistence: Adrián Holešinský.

61:41

Zdráhal se prodíral za nahozeným pukem, ale hosté jej v rohu sebrali dříve.

61:32

Nepřesná kombinace končí na zakázaném uvolnění Vítkovic.

61:21

Hosté znovu u Klimeše, ale ten zasahovat nemusel.

60:58

Roberts Bularts si najel k brance s Hladoníkem, ale puk hostujjící klec minul.

60:39

Hosté v pásmu, ale nakonec přicházejí o puk.

60:15

Vítkovický Nellis zavezl puk do pásma, za brankou si nahrál s mantinelem, ale cestu do branky nenašel.

60:01

1/3 – 18:9
2/3 – 10:15
3/3 – 3:13
Po krátké přestávce bude následovat prodloužení.

60:00

59:59

Se třetí sirénou ještě odpálil puk od modré Merežko, ale Klimeš byl na místě.

59:45

Plzeňský atak přerušuje ofsajd.

59:34

Vítkovice posílají puk do bezpečí.

2:3

Góly a asistencie: 13. Abdul (Nellis, Košťálek), 31. Nellis (Yetman, Abdul) – 21. Simon (Klepiš, Rubins), 52. Mertl (Archambault, Zámorský), 62. Merežko (Holešinský)

HC Vítkovice Ridera: Klimeš (Pařík) – Percy, Košťálek, Auvitu, Demel, Mikuš (C), Marcel, L. Kovář – Abdul, Yetman, Nellis – Bambula, Barinka, Zdráhal (A) – Ro. Bukarts, Hladonik, Ri. Bukarts – Kalus (A), Claireaux, Lednický – Hašek.
Tréner: David Bruk

HC Škoda Plzeň: Malík (Hrenák) – Rubins (A), Zámorský, Malák, Merežko, Skok, Kvasnička, Dujsík – Schleiss (C), Simon, Holešinský – Klepiš (A), Lalancette, Archambault – Söderlund, Urban, Rohlík – Indrák, Mertl, Matýs – Hauser.
Tréner: Josef Jandač

Rozhodca: R. Mrkva, R. Šír – M. Hlavatý, V. Rožánek

Diváci: 4 925

04:08 PLZ 2 Rubins, nedovolené bránenie
11:00 PLZ 2 Rubins, zovretie puku
11:20 PLZ 2 Malák, zdržiavanie hry / vystrelenie alebo vyhodenie puku
12:58 VIT 1:0 Abdul (Nellis, Košťálek)
20:07 VIT 2 Košťálek, nedovolené bránenie