18.09.2024, 19:00 • Sportovní centrum Řepy • 2. kolo • Matěj Skula cz

Tipsport: 1.01 20.0 25.0

Ode mě je to pro dnešek všechno, děkuji za pozornost a třeba zase někdy na počtenou. (21:03:25)
ESA logistika Tatran Střešovice – Bulldogs Brno 11:6
Branky a nahrávky: 2. Majer (A. Kučera), 2. J. Boček, 3. T. Hanák (Čelakovský), 8. Kún (Čelakovský), 13. Kreysa (Sládeček), 25. Meliš (Vavroušek), 36. Majer (Meliš), 40. Majer (Meliš), 41. Majer (Kreysa), 46. Kreysa (Majer), 55. Bureš (Kún) – 6. Vaverčák (Svatoň), 23. Vaverčák (Mráz), 33. Marek (TS), 42. Skalník (Zukal), 56. Koláčný (Matula), 60. Mráz (Kalousek). Rozhodčí: Jiří Šedivý, Radek Štengl. Vyloučení: 0:4. Po třetinách: 5:1, 3:2, 3:3.
Tatran Střešovice v předehrávce druhého kola Livesport Superligy poráží Buldoky z Brna 11:6.
Domácí rázně vykročili za vítězstvím hned v úvodu zápasu, kdy už po necelých třech minutách vedli o tři góly. Hosté sice poté zásluhou první Vaverčákovy branky dokázali snížit, ale za lepšího rozpoložení odcházeli do kabin florbalisté Tatranu, neboť po dvaceti minutách vedli už 5:1.
Ve druhé části Tatran trochu polevil na intenzitě a hra byla relativně vyrovnaná. Střešovický klub využil své všechny tři početní výhody, ve kterých dokončil domácí útočník Petr Majer svůj hattrick. I hosté se ale zmohli na dva góly, druhou branku v zápase vsítil Vaverčák a Marek proměnil trestné střílení. Po dvou třetinách tak svítilo na tabuli skóre 8:3 pro domácí.
V poslední části oba celky přidaly na svá konta ještě tři góly a Tatran tak porazil nováčka letošního ročníku Superligy 11:6.

Bulldogs právě vstřelili branku!
Buldoci v závěru zápasu ještě snižují. Richard Kalousek byl vytlačen z ideální střelecké pozice, tak alespoň obkroužil branku a nahrál LUKÁŠI MRÁZOVI, který trefil přesně vzdálenější rožek Klimentovy branky – 11:6. Asistence: Richard Kalousek.

59:43

Petr Majer zaútočil na svůj pátý gól v utkání, ale tentokrát byl proti gólman Koudelka.

59:32

Jonáš Kreysa obešel dva hráče Brna, jenže poté nedokázal zakončit.

58:32

Petr Koláčný chtěl otestovat pozornost brankáře Klimenta, ale zařízení vůbec netrefil.

57:43

Eliáš prošel kolem mantinelu a chtěl předat míček Burešovi, tomu ale balonek přeskočil hokejku.

56:56

Znovu musel do akce Martin Koudelka, ale střelu Kryštofa Klementa po nahrávce Bureše výborně vyrazil.

56:29

Bočkův střelecký pokus byl ztečován těsně vedle Koudelkovy branky.

56:01

Radek Hanák byl jasně faulován Svatoněm, Tatran bude rozehrávat z rohu hřiště.

55:36

55:36 Petr KOLÁČNÝ - 11:5

55:36

Jakub Matula vyslal za obranu přesný pas na nabíhajícího PETRA KOLÁČNÉHO, který nebyl nikým bráněn a florbalista Brna si poté poradil s brankářem Klimentem střelou k levé tyči – 11:5. Asistence: Jakub Matula.

55:04

Kreysova rozehrávka z rohu hřiště nemířila přesně na Adama Kučeru, ten se ale pro balonek o kousek vrátil.

54:37

54:37 Adam BUREŠ - 11:4

11:6

Góly a asistencie: 2. Majer (A. Kučera), 2. J. Boček, 3. T. Hanák (Čelakovský), 8. Kún (Čelakovský), 13. Kreysa (Sládeček), 25. Meliš (Vavroušek), 36. Majer (Meliš), 40. Majer (Meliš), 41. Majer (Kreysa), 46. Kreysa (Majer), 55. Bureš (Kún) – 6. Vaverčák (Svatoň), 23. Vaverčák (Mráz), 33. Marek (t.s.), 42. Skalník (Zukal), 56. Koláčný (Matula), 60. Mráz (Kalousek)

Využitie: 3:0. Zásahy brankárov: 13:30.

ESA logistika Tatran Střešovice: Kliment (Jurco) – Meliš (C), Kún, F. Eliáš, Sládeček, Tlapák – Čelakovský, T. Hanák, A. Kučera, Kreysa, Majer, Vavroušek, Kalina, J. Boček, R. Hanák, Sádlo, Bureš, Klement, M. Kouba.
Tréner: Marek Mandler

Bulldogs Brno: Koudelka (Haltmar) – Kladivo, Koláčný, Veselovský, Zemánek – Mazáč, Matula, L. Kučera II, Vaverčák, Mráz, Gregr, Kalousek, Svatoň (C), Vágner, Zukal, Vidaillac, Skalník, Marek, Malec.
Tréner: Adam Konečný

Rozhodca: Jiří Šedivý, Radek Štengl