Bielorusko – Česko

0:3

koniec (0:1)

09.10.2024, 15:00 • Sportpark Kelsterbach (Kelsterbach) • David Bochňák cz

Skončilo nám utkání kvalifikace na mistrovství Evropy do 17 let, ve kterém Česko potvrdilo roli favorita a úvodní zápas proti Bělorusku zvládlo. V prvním poločase se prosadil Novák, v druhém poločase přidal branku Střeska a Potměšil. Česko si tak připisuje do tabulky tři body, které bude chtít potvrdit v sobotu, soupeřem jim bude Andorra. (16:50:23)

90+3

90+3

Škubala se tlačil do zakončení, brankář Běloruska ale včas zakročil.

90+3

V samém závěru nastavení rohový kop pro Česko.

90+1

Čerhejko v ofsajdovém postavení a jedna z posledních šancí Běloruska zůstává nevyužita.

90

Hlavní rozhodčí nastavuje 3 minuty.

90

V posledních vteřinách řádné hrací doby to zkoušel Luckovič, jeho střela ale neměla úspěch.

89

Utkání se dohrává, důležitý vstup do kvalifikace pro český výběr.

87

Česko právě vstřelilo branku! Vypadá to, že je rozhodnuto! Za svou aktivitu si to dnes PETR POTMĚŠIL zasloužil, přidává třetí branku a uklidňuje naplno svůj tým! – 0:3.

85

Další roh pro výběr Pavla Drska, ani tentokrát se ale skóre nemění. Bělorusko by rádo chtělo držet míč na druhé straně hřiště, vůbec se jim to ale nedaří.

84

Zajímavý centr do vápna, Kovář se tlačil do zakončení, míč ale na branku nedostal.

83

Čížek se dostal do zakončení, brankář Alexandrovič znovu pozorný a nepouští míč za svá záda, míč vyráží na rohový kop.

81

Vstupujeme do závěrečné desetiminutovky dnešního utkání. Česko má náskok dvou branek a je blíže k zisku tří bodů.

78

Střídání na straně Běloruska. Odchází Kolesnikovič, přichází Dračou.

77

Šeremet v zakončení neuspěl a výběr Česka si může odpočinout.

76

Střeska si počínal v souboji nedovoleně, Bělorusko bude zahrávat standartní situaci.

74

Další střídání na straně Česka. Odchází Vaněk a Novák, přichází Syrovátka a Pech.

71

Po centru Čížka se k zakončení dostal Křivánek, který mohl po pár minutách na hřišti vstřelit gól. Jeho zakončení se ale nevešlo mezi tři tyče.