Jakub Menšík – Grigor Dimitrov (9)

2:1 6:3, 3:6, 6:4

09.10.2024, 11:41 • Grandstand 2, Šanghaj (CHN) • Osemfinále • David Bochňák cz

Tipsport: 3.35 1.34

Jakub Menšík ve svých devatenácti letech zvládá osmifinále v Šanghaji a poprvé ve své kariéře si zahraje na okruhu ATP 1000 čtvrtfinále. A co je ještě hezčí je to, že si ho zahraje se svým idolem Novakem Djokovičem! Sledovali jsme velmi dobré utkání, kdy Dimitrov ukázal své kvality, nicméně na Menšíka to dnes nestačilo! (13:47:06)

Konec zápasu

6:4

Jakbu Menšík to dokázal! Bekhendový return po lajně končí v kurtu a český tenista proměňuje druhý mečbol!

40-30

Dimitrov si pomáhá dobrým servisem, následným náběhem na síť zatlačil Menšíka, který chybuje.

40-15

Neskutečný bekhendový prohoz a český tenista má k dispozici dva mečboly!!

30-15

Dimitrov šel do výměny přes druhý servis, poté dobrým forhendem donutil soupeře k chybě.

30-0

Dokonalý bekhendový winner! Menšík se nechce nechat rozhodit ztraceným servisem a hraje znamenitě!

15-0

Hraje se už dvě hodiny. Grigor Dimitrov chybuje od základní čáry a dává šanci soupeři.

5:4

Konec přestávky, podávat bude Grigor Dimitrov.

5:4

Následuje přestávka a výměna stran.

5:4

Bohužel. Dvojchyba Menšíka dává naději Bulharovi, který získává devátou hru.

15-40

Dva brejkboly pro Dimitrova. Menšík byl celkem pasivní a chybuje z forhendu.

15-30

Velmi dobrá výměna, kterou Dimitrov rozhodl na síti. Menšík i přes dobrou obranu neuspěl.

15-15

Dimitrov zatlačil soupeře z bekhendu a donutil soupeře k chybě.

15-0

Eso! Skvělý začátek a jubilejní desáté.

5:3

Co dnes Bulharovi funguje, tak to jsou prohozy. Další výborný prohoz a to znamená, že Dimitrov snižuje. Jakub Menšík jde servírovat na vítězství.

30-40

Podání ven z kurtu, Menšík nedokázal míček dostat zpět do hry. Gembol pro Dimitrova.

30-30

Dimitrov trefil z prvního servisu čáru a dostal soupeře pod tlakem. Hraje se o důležitý míč.

30-15

Nečistě trefený return Menšíka nadělal Dimitrovi problémy. Menšík získává bod a je blízko mečbolu.

15-15

Menšík zahrál míček do pásky, Dimitrov se musel vydat k síti a celou situaci zvládl.

15-0

První bod pro českého tenistu, který se nebál nátlaku soupeře.

5:2

5:2

5:2

Jakub Menšík trefuje další skvělý servis, poté si došel na síť pro vítězný úder! Český tenista je pouhý jeden gem od postupu do čtvrtfinále.

40-30

Přímý bod z podání, velmi důležitý servis Menšíka!

30-30

Velmi opatrná výměna z obou stran, Dimitrov dělá nevynucenou chybu. Dvacet úderů měl tento fiftýn.

15-30

Menšík vyhazuje forhend a český tenista čelí nepříjemnému skóre.

15-15

Další dobrý servis, nicméně Dimitrov vytáhl dva údery na základní čáru a pak fantastické zkrácení hry, za kterým Menšík ani nešel.

15-0

Menšík si připisuje deváté eso a začíná sedmou hru skvěle.

4:2

Velmi dobrý servis, Menšík nedokázal míček vrátit do hry a Dimitrov snižuje.

40-A

Přímý bod ze servisu, Dimitrov má gembol.

40-40

Dimitrov se nebál, šel na síť a tam donutil hrát Menšíka v hluboké defenzívě. Třetí brejkbol je pryč.

A-40

Další brejkbol. Skvělý return Menšíka nutí soupeře chybovat z forhendové strany.

40-40

Velké štěstí měl Dimitrov, jeden z jeho úderů zpomalila páska, Menšík toho ale nedokázal využít a chybuje.

40-30

Páté eso Dimitrova přichází v pravý čas.

40-15

Další nečistě trefený úder Dimitrova a Menšík má k dispozici další dva brejkboly a může jít do vedení 5:1!

30-15

Famózní obrana Menšíka, který nutí Dimitrova k dalšímu a dalšímu úderu. Přichází dlouhý úder za základní čáru a Menšík se znovu může alespoň dotknout brejkbolům.

15-15

Tentokrát si Dimitrov forhend pohlídal a přidává vítězný úder.

15-0

Dobrý servis, ale špatný forhend. Menšík získává první bod.

4:1

4:1

4:1

Menšík získává pátou hru a vede už 4:1! Dimitrov vytáhl skvělou obranu, ani ta mu ale nestačila proti dobře hrajícímu soupeři!

A-40

Přímý bod z podání, znovu si pomáhá servisem v dobrý moment.

40-40

Dlouhou výměnu ukončuje Menšík nepřesným forhendem, který mu ulétl a skončil v autu. Je tady shoda a šance pro Grigora.

40-30

Dimitrov trefil základní čáru, poté zatlačil soupeře a ten míček přes pásku nedostal. Menšík byl blízko výhře v páté hře, musí ale ještě zabojovat.

40-15

Dimitrov nezvládl forhend z pravé strany a Menšík získává dva gemboly! Menšík nyní nechybuje a je na tom lépe.

30-15

Risk při druhém servisu se vyplácí, Dimitrov posílá return daleko za základní čáru.

15-15

Přímý bod z podání, v pravý čas přichází první servis.

0-15

Agresivně vstoupil do páté hry Dimitrov, přes forhendy donutil soupeře k chybě.

3:1

Brejk je na světě! Jakub Menšík jde ve třetím setu do trháku! Grigor Dimitrov netrefil úder čistě a míček končí mimo kurt.

40-30

Dimitrov si šel na síť pro bod, kde ho vybojoval. Důležitý moment pro Grigora.

40-15

Nečistě trefený úder Menšíka, Dimitrov tohle nečekal a následně posílá agresivní bekhend do autu! Dva brejkboly pro Jakuba.

30-15

Výborný bekhend po lajně donutil soupeře k chybě. Dostane se k brejkbolu i český tenista?

15-15

Třetí dvojchyba pro Dimitrova, bod zadarmo pro Menšíka.

0-15

Dlouhý forhend Menšíka, který se po prvním servisu dostal do výměny.

2:1

2:1

2:1

Menšík byl trpělivý, soupeř se vyhazuje z forhendu! Český tenista drží servis a důležitý moment zvládá!

A-40

Přímý bod z podání, gembol pro Menšíka!

40-40

Dimitrov pomáhá nevynucenou chybou, brejkbol je odvrácený a Menšík ve třetí hře stále žije.

30-40

Dimitrov se přeci jen dostává k brejkbolu, Menšík ve vyrovnané výměně od základní čáry chybuje.

30-30

222 km/h, výborný servis a je srovnáno.

15-30

Podání ven z kurtu, Dimitrov byl pod tlakem a ten neustál.

0-30

Bekhend Menšíka končí těsně v autu a Dimitrov je blízko prvním brejkbolům v třetím setu.

0-15

Perfektní prohoz Grigora Dimitrova! Poněkolikáté ukázal, že jeho jednoruč patří mezi TOP.

1:1

Přímý bod z podání, rychlý gem i na straně Bulhara.

0-40

Náběh na síť úspěšný, tři gemboly má i Dimitrov.

0-30

Další skvělý servis Bulhara, Menšík neměl nárok.

0-15

Dimitrov poslal podání ven z kurtu, Menšík nedokázal dostat forhend přes síť.

1:0

1:0

1:0

Skvělý vstup do setu, Menšík vytáhl i dobrý úder z bekhendu. Po výměně stran půjde na servis Dimitrov.

40-0

Tři gemboly pro Menšíka, přichází totiž přímý bod z podání.

30-0

Další skvělý servis a vítězný úder z forhendu.

15-0

Lépe vstoupit český tenista do třetího setu nemohl. Přichází eso.

0:0

Třetí set začíná, Jakub Menšík na podání.

0:0

Jakub Menšík měl v druhém setu šest brejkbolů, bohužel ani jeden nedokázal využít a druhý set tak ztrácí. Uvidíme, zda i čtvrtý zápas po sobě Menšík zvládne ve třetí sadě, nebo dál postoupí světová desítka, která tady obhajuje semifinále.

3:6

Dimitrov devátou hru zvládá bez problémů a srovnává stav 1:1 na sety. Bulhar zpřesnil hru, v důležitých momentech zachoval chladnou hlavu a vynutil si rozhodující set.

0-40

Eso vytahuje světová desítka. Tři setboly.

0-30

Druhý servis Dimitrova posílá český tenista pouze do sítě.

0-15

Dimitrov začíná jistě. Podání na střed hřiště, následný forhend na síti nebyl náročný.

3:5

Přímý bod z podání, díky riskantnímu druhému servisu. Menšík snižuje, nicméně Dimitrov jde podávat na vítězství v druhé sadě.

A-40

Páska nyní pomáhá Menšíkovi, bekhendový úder je vítězný.

40-40

Už to vypadalo, že přehoz Menšíka bude úspěšný, nicméně míček zastavuje páska a znamená to, že na ukazateli skóre svítí shoda.

40-30

Grigor Dimitrov posílá return za základní čáru. Gembol pro Menšíka.

30-30

Skvělý return Dimitrova, který je dva míčky od vítězství v druhé sadě.

30-15

Další bod pro Menšíka, je tady výhoda pro českého tenistu.

15-15

Nevynucená chyba Menšíka z bekhendu, máme srovnáno.

15-0

Forhend Dimitrova končí za základní čarou, Menšík získává první bod v osmé hře.

2:5

Konec přestávky, podávat bude Jakub Menšík.

2:5

2:5

Přímý bod z podání, Dimitrov utekl brejku a je blízko k výhře v druhé sadě.

40-A

Dimitrov trefil první servis a byl ve výměně lepší, poté si došel na síť a získává gembol.

40-40

To je neuvěřitelné, co dokázal Dimitrov vytáhnout z obrany. Menšík se dostal na síť a šel si pro vítězný úder, nicméně Bulhar vytáhl fantastický prohoz.

40-30

Přímý bod z podání, poslední příležitost pro Menšíka.

40-15

Dimitrov vytahuje skvělý forhend a vítězný úder. První brejkbol je pryč.

40-0

Druhé podání končí na lajně, nicméně Menšík vytáhl dobrý return a Dimitrov znovu chybuje! Tři brejkboly pro českého tenistu!

30-0

Krásná výměna, která končí lépe pro Menšíka, který se skvěle ubránil. Dimitrov svůj úder vyhazuje za základní čáru.

15-0

Výborný return z bekhendu, Dimitrov přes druhý servis neměl moc šancí.

2:4

Další kraťas Dimitrova, tentokrát to ale Menšík přečetl a doběhl si pro vítězný míč. Je znovu sníženo a český tenista má další možnost vzít soupeři servis.

40-30

Souboj bekhendů končí lépe pro Menšíka, který svůj úder poslal na základní čáru a vykolejil tak svého soupeře.

30-30

Jakub Menšík reaguje esem, máme srovnáno.

15-30

Dimitrov vytahuje ze svého bekhendu další světový úder.

15-15

Výborný vítězný bekhend Menšíka, který si dobrou pozici vypracoval skvělými forhendy.

0-15

Tuto variantu nevídáme v tomto zápase často. Dimitrov se pokusil o zkrácení hry, což se mu i povedlo. Menšík nedokázal míček vrátit do kurtu.

1:4

1:4

1:4

Dimitrov i přes menší problémy drží servis a potvrzuje to skvělým forhendem do protipohybu. Český tenista byl velmi blízko k tomu, aby se vrátil do druhé sady.

40-A

Velký dárek českého tenisty, který vyhazuje jednoduchý úder z kurtu.

40-40

Přímý bod z podání, velká pomoc pro Grigora.

A-40

Výborný return, Dimitrov nedokázal míček těsně po odskoku odehrát čistě a dává tak šanci na brejk svému soupeři.

40-40

Tentokrát chyba z forhendu, Menšík neproměňuje ani druhý brejkbol.

40-30

Jedna z nejdelších výměn zápasu končí lépe pro DImitrova. Ten útočil z forhendu, následně šel na síť a Menšík prohazoval po lajně z bekhendu, bohužel míček skončí za základní čarou.

40-15

Dimitrov šel do výměny přes druhý servis, Menšík vytáhl famózní return po lajně. Dva brejkboly.

30-15

Menšík vytahuje skvělý return a je blízko brejkbolům.

15-15

Velká škoda pro Menšíka, který se skvěle ubránil. Dimitrov ale pak vytáhl kouzelný úder z jednoručného bekhendu a získává bod.

15-0

Výborná obrana Menšíka! Poté přešel do protiútoku a vítězným forhendem získává první bod v páté hře.

1:3

Eso v pravou chvíli! Jakub Menšík snižuje na 1:3 a bude usilovat o brejk.

40-30

Menšík šel do výměny přes druhý servis, Dimitrov pomáhá soupeři nevynucenou chybou z forhendu.

30-30

Přímý bod z podání, je srovnáno. Hraje se o gembol, či brejkbol.

15-30

Další dvojchyba, kterou předvádí Menšík.

15-15

Menšík odpovídá dobrým servisem, následně vítězný úder už byl povinností.

0-15

Výborný return Grigora, následně si došel na síť pro vítězný úder.

0:3

0:3

0:3

Grigor Dimitrov vytahuje eso a navyšuje vedení v druhém setu! Favorit utkání zlepšil hru a chce co nejrychleji srovnat stav.

40-A

Dimitrov vytahuje další skvělý servis, přímý bod z podání.

40-40

Druhá dvojchyba v gemu pro Grigora. Potvrzený brejk tak stále není.

40-A

Přímý bod z podání, Dimitrov má výhodu.

40-40

Menšík bojuje a prodlužuje třetí gem! Výborný přehoz a chybný volej Dimitrova! Je tady shoda.

30-40

Dimitrov při druhém servisu zahrál styl servis – síť, při posledním úderu ale nebyl úspěšný.

15-40

Dimitrov trefil druhý servis na lajnu, Menšík nevrátil míček ideálně a soupeř toho využívá.

15-30

První podání nyní Bulharovi nefunguje, nicméně i tak získává body. Jistý volej na síti znamená pro něj vedení.

15-15

Centimetry chyběly k tomu, aby Menšík dokázal nepříjemný úder Dimitrova vrátit přes pásku.

15-0

Bulhar nezačíná potvrzování brejku dobře. Vytvořil dvojchybu a ztrácí na úvod třetího gemu.

0:2

Bohužel český tenista zariskoval druhý servis a to se nevyplatilo. Přichází čtvrtá dvojchyba v zápase a Dimitrov získává brejk!

30-40

Skvělý servis na střed hřiště, následný forhend na síti byl úspěšný.

15-40

Slabší druhý servis, Dimitrov agresivně zaútočil a povedlo se mu to. Dva brejkboly pro Bulhara.

15-30

Menšík trefil první servis, Dimitrov se dokázal ubránit, nicméně ubránit se nedokázal. Český tenista se nebál přechodu na síť a pod tlakem zvládá tuto výměnu.

0-30

Tohle odehrál Bulhar velmi dobře. Rozhýbal ho, a poté si došel na síť pro jednoduchý volej.

0-15

Jakub Menšík začíná druhý gem dvojchybou.

0:1

0:1

0:1

Dimitrov musel jít přes druhý servis, Menšík returnoval agresivně, ale nepřesně. Vstup do druhé sady Grigor zvládá.

30-40

Bulhar vytahuje první servis, následně přešel na síť a tam ukončil výměnu vítězným forhendem.

30-30

Skvělý return Menšíka, který se dostal do výměny a znovu donutil soupeře chybovat!

15-30

Nevynucená chyba Dimitrova, Menšík snižuje.

0-30

Výborný bekhend Bulhara, Menšík s obtížemi vrátil zpátky, nicméně Dimitrov si poté poradil i s forhendem a přidává vítězný úder.

0-15

Dimitrov hrál přes druhý servis, přichází chyba z bekhendu Menšíka.

0:0

Začíná druhý set, na podání Grigor Dimitrov.

0:0

Výborný vstup Menšíka zapříčinil to, že český tenista získává první sadu. Dimitrov se postupem času na servisu zlepšoval, začátek mu ale utekl. Sledujeme vyrovnané utkání, ve kterém zatím českého tenistu skvěle drží servis. Zápas ale není zdaleka rozhodnutý.

6:3

Jakub Menšík získává první set! Hrála se výměna, která patřila mezi ty delší. Následně ale přišla chyba z bekhendu a devatenáctiletý tenista získává za zhruba třicet minut první set!

40-30

Menšík má setbol! Výborný forhend po lajně.

30-30

První servis mířil na tělo soupeře, Dimitrov zvládl vrátit míček a donutil Menšíka hrát forhend, který nezvládl dostat do kurtu.

30-15

Výborný servis, Menšík se vydal na síť a forhendem získává další bod.

15-15

Nyní šel Menšík přes druhý servis, následně bekhend posílá do sítě.

15-0

Český tenista začíná velmi dobře. Dimitrov nedokázal return dostat přes síť.

5:3

Přímý bod z podání, Dimitrov snižuje. Menšík jde podávat na zisk první sady.

15-40

Tentokrát nedokázal český tenista poslal return zpátky do kurtu. Dva gemboly pro Dimitrova.

15-30

Menšík posílal return na čáru, Bulhar se vyhazuje.

0-30

Menšík nezvládá přestřelku z forhendu a jeho úder končí daleko za základní čarou.

0-15

Dimitrov vstupuje do osmé hry lépe, pomáhá si servisem.

5:2

5:2

5:2

Obrovská výhoda, když se Menšík může opřít o podání. Další přímý bod z podání a český tenista je pouhý jeden gem od vítězství v prvním setu. Obhájce semifinále z minulého roku má tak co dělat.

40-30

Souboj bekhendů skončil lépe pro Dimitrova. Menšík se vyhazuje.

40-15

Další tvrdý servis a přímý bod z podání. Menšík má dva gemboly a je blíž k vítězství v prvním setu.

30-15

Bulhar nedokázal vrátit první servis přes síť a ztrácí.

15-15

Delší výměna, která končí lépe pro Menšíka. Český tenista trefil základní čáru, poté se Dimitrov vyhazuje z forhendu.

0-15

Menšík začal prvním servisem, následně ale přichází nevynucená chyba z forhendu.

4:2

Dimitrov trefil první servis, následně si došel na síť, kde zahrál vítězný úder. Máme sníženo.

15-40

Menšík vytahuje velmi dobrý return a šestý gem ještě bude pokračovat.

0-40

Další vítězný forhend, Dimitrov má tři gemboly.

0-30

Skvělý forhend po lajně, Dimitrov odskakuje na rozdíl dvou bodů.

0-15

Dimitrov vstupuje do šesté hry skvělým servisem, druhé eso na jeho konto.

4:1

4:1

4:1

Přímý bod z podání, Menšík dnes může spoléhat na dobrý servis a jde do vedení 4:1. Zatím zvládá úvod zápasu lépe, než jeho soupeř.

40-15

Páté eso českého tenisty, máme tady další dva gemboly.

30-15

Skvělý servis, následně vítězný forhend a Menšík reaguje velmi dobře.

15-15

Štěstí měl teď český tenista, jeho bekhend skončil na základní čáře a Dimitrov se neubránil.

0-15

Menšík trefil první servis, Dimitrov dokázal získat první výměnu po prvním servisu soupeře.

3:1

Světová desítka snižuje. Jeho servis ani tentokrát nedokázal Menšík zkrotit a vrátit do kurtu.

15-40

Další return Menšíka končí na pásce. Dimitrov má první dva gemboly.

15-30

Bulhar šel do výměny přes druhý servis, Menšík si neporadil s podáním na tělo a míček posílá do sítě.

15-15

Podání na střed kurtu, přímý bod z podání.

15-0

Další nevynucená chyba Dimitrova, který sice trefil první servis, následně ale trefuje pouze síť.

3:0

3:0

3:0

Forhend Dimitrova končí mimo vymezený prostor a Menšík se po deseti minutách ujímá vedení 3:0!

40-15

Přichází dvojchyba za příznivého stavu, takže tato nevynucená chyba příliš nebolí.

40-0

Další přímý bod z podání, výborný vstup do zápasu.

30-0

Takhle by to šlo. Další eso Menšíka a je z toho vedení 30-0.

15-0

Menšík trefuje třetí eso v zápase.

2:0

Napodruhé to už proti druhému servisu vyšlo! Menšík donutil soupeře hrát bekhend brzy po odskoku a Dimitrov trefuje síť! Skvělý start pro českého tenistu.

40-30

To je škoda. Dimitrov šel do výměny přes druhý servis, return Menšíka ale končí v síti.

40-15

Dva skvělé údery s perfektní délkou a jsou tady dva brejkboly pro Menšíka!

30-15

Bulhar šel do výměny přes druhý servis, po přestřelce od základní čáry chybuje Dimitrov z forhendu.

15-15

Dimitrov si pomáhá servisem, první eso v zápase i pro něj.

15-0

Menšík začíná skvěle. Dobrou obranou donutil Dimitrova na síti chybovat.

1:0

1:0

1:0

Druhým esem ukončuje český tenista první gem a ujímá se vedení 1:0.

A-40

Tvrdý servis Menšíka, soupeř nedokázal dostat míček přes pásku. Další gembol pro devatenáctiletého hráče.

40-40

Velmi dobrý úhel vytvořil Dimitrov z returnu, Menšík byl zahnán a míček přes síť nedostal. Znovu jsme na shodě.

A-40

Podání ven z kurtu, return Dimitrov vyhazuje ven.

40-40

První hra bude pokračovat, forhend z rakety Menšíka skončil za základní čáru.

40-30

Přichází i první dvojchyba zápasu.

40-15

Chyba z forhendu Bulhara, jsou tady dva gemboly.

30-15

První eso zápasu, Menšík jde znovu do vedení.

15-15

Tentokrát šel Menšík přes druhý servis, Dimitrov se dostal do výměny a skvělou obranou se dostal na síť a získal bod.

15-0

Přímý bod z podání, český tenista začíná dobře.

0:0

Jakub Menšík začne na servisu.
Tomáš Macháč zvládl své utkání a postoupil do čtvrtfinále. Po menší přestávce se na kurt dostane Jakub Menšík a Grigor Dimitrov. Předpokládaný start zápasu je v 11:45.
Toto osmifinálové utkání začne po souboji Tomáš Macháč – Tommy Paul, který začal před pár minutami. I tento zápas Vám textovým přenosem nabízíme, takže neváhejte ho navštívit, a poté se můžeme vrátit zpět držet palce dalšímu českému zástupci.
Vzájemné zápasy
Oba hráči se spolu střetly jednou, a to v dubnu na antuce. Zápas trval dvě a půl hodiny, a úspěšnějším byl český tenista, který vyhrál 2:1 na sety.

27.4.2024 – Madrid ATP, antuka
Grigor Dimitrov – Jakub Menšík
2:6, 7:6(4), 3:6
Jakub Menšík
Český tenista se ve svých devatenácti letech nachází na 65. místě žebříčku ATP. Letos má na tvrdém povrchu bilanci 25/11 a také je to povrch, na kterém se cítí nejlépe.

V Šanghaji musel začínat od prvního kola, a všechny tři zápasy vyhrál 2:1. Nejprve porazil Martineze (45.), poté se postaral o velké překvapení, když vyřadil Rubljova (6.), a ve třetím kole porazil Ševčenka (58.). Na kurtech už strávil šest a půl hodiny a uvidíme, jak moc se tyto dlouhé zápasy projeví na jeho výkonu.

Jakub Menšík je v Číně už třetím týdnem, před tímto turnajem se představil v Pekingu, kde prošel přes kvalifikaci až do hlavní soutěže, kde ale v prvním kole nestačil na Cerundola (31.), kterému podlehl 6:7, 1:6.
Grigor Dimitrov
Třiatřicetiletý Bulhar je aktuálně na 10. místě žebříčku ATP. Letos má na tvrdém povrchu pozitivní bilanci 21/6 a je to povrch, na kterém odehrál nejvíce zápasů.

V Šanghaji v prvním zápase narazil na Bergse (73.), kterého porazil 2:1 na sety (6:3, 3:6, 6:2). V dalším kole si počínal lépe, když porazil Popyrina (24.) za hodinu a půl 2:0 (7:6, 6:2).

Když nepočítáme Laver Cup, kde Dimitrov odehrál jeden zápas, tak je to pro Bulhara první vystoupení od skreče, která nastala na US Open začátkem září, kde vzdal ve čtvrtfinále domácímu tenistovi Tiafoemu.
Ve středu dopoledne našeho času je na programu v Číně osmifinále ATP v Šanghaji. Český tenista Jakub Menšík se postaví proti světové desítce, kterou je aktuálně Grigor Dimitrov. Toto utkání Vám v tomto textovém přenosu přiblížíme.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:00.