0:6

koniec (0:2)

23.10.2024, 15:00 • Fotbalový stadion Hořovice • 3. kolo • Jan Volf cz

Já děkuji za pozornost, loučím se s vámi a příště na počtenou!!! (16:55:01)
První poločas ještě domácí vzdorovali, druhý byl však jasně v režii Dukly Praha, tedy ligového mančaftu. Ten sice v první půli dovolil domácím pár šancí, ve druhé pětačtyřicetiminutovce už však soupeři nedali tzv. "čuchnout." Dukla jen přidávala branky, mohlo to být i více. Hořovicím se sluší poděkovat za statečný výkon, rozdíl mezi první a čtvrtou ligou je však obrovský a tento duel to jen potvrdil. Dukla postupuje do dalšího kola MOL Cupu, Hořovice v soutěži končí, třetí kolo je však pro ně velmi pěkný výsledek.
Držení míče: 31 % : 69 %.
Střely na branku: 2:12. Střely mimo: 2:5. Rohy: 1:11.

90+2

90+2

Koten vybídl do souboje útočníka a spolu si zatančili na hranici vápna, v jeho pravé části, Koten situaci zvládl.

90+1

Pěkná kombinace Hořovic, míč ale ztratili a dopředu může Dukla a tak nikoliv, do útoku zase vyráží pro změnu Hořovice.

90+1

Koten odkopává před dobíhajícím útočníkem, aut pro domácí.

90

Hlavní rozhodčí nastavuje 2 minuty.

90

Dobrá rána z hranice vápna domácích!!! Byl ovšem zblokována. Velká škoda, mohl přijít alespoň jeden čestný příspěvek domácího týmu.

90

Dukla si zápas už jen zkušeně hlídá.

89

Domácí vystihli nahrávku na levého beka, stejně je to aut pro hosty.

89

Hořovičtí chtějí zahrozit, ale moc jim to už nejde, možná se už vydali i fyzicky, kondičně.

88

Dlouhý centr do vápna zleva, sklepnutí pod sebe....,ale pískán ofsajd hostů.

88

Koten vrátí míč do hry. Stalo se.

87

Pražané opět v držení kulatého nesmyslu, další výpad.

86

Dukla šla do útoku, avšak nějak se do něj zamotala a míč ztratila.

85

Hořovice nechtějí ztratit důstojnost a chtěly se vydat dopředu, míč ztratily a jsou z toho problémy, hosté utíkali rychle na bránu domácích, míč ale poslali špatně a přihrávku vystihli Hořovičtí.

84

84. MATĚJKA - 0:6

84

Dukla právě vstřelila branku!
Autorem branky je LUKÁŠ MATĚJKA. Ten vzal míč, udělal slalom obranou a pak i blafák brankáři a zakončil do prázdné branky. Parádní gól.

83

Dukelští nadále s míčem, v posledních několika minutách ho soupeři vůbec nedávají.

83

Utkání ztratilo na atraktivitě a jen se dohrává.

82

Střídání v týmu FK Dukla Praha:
ze hřiště odchází Moulis, přichází Šebrle.

82

ze hřiště odchází M. Douděra, přichází Zeronik.

81

Krásný ťukes hostů, až do šance, obránci na poslední chvíli zaúřadovali a hráče obrali.

80

Střídání v týmu SK Hořovice:
ze hřiště odchází Majid, přichází Průša.

79

Dobrá standardka pro hosty, zleva centr ale přetažený, zkažená příležitost, hrozivě zahráno.

79

Žlutá karta pro tým SK Hořovice (Hlídek).

77

77. MATĚJKA - 0:5

77

Autorem branky je LUKÁŠ MATĚJKA. Krásný průchod po pravé straně, předložení přes osu do středu a zasunutí balonu do prázdné branky. Koten neměl šanci, hosté ho poslali "na párek."

77

Faul ve středu hřiště na hráče Pražanů. TI už rozehráli.

76

Pražané mají utkání naprosto pod kontrolou a ve své moci.

75

Žlutá karta pro tým FK Dukla Praha (Ludvíček).

75

Pokus o střelu ze střední vzdálenosti Dukly, zblokovaná prvním hráčem v cestě.

74

Pražané nejsou vůbec pod presem, Hořovice už brání jen v bloku.

73

Míč létá ze strany na stranu a nevidíme žádnou kloudnou kombinaci.

72

Stoper Dukly odhlavičkoval letící míč o vápna.

71

Utkání je takové bez houževnatosti, tu sice domácí předváděli, ale jen do doby, než prohrávali o tolik branek.

70

Na druhé straně zafungovala obrana hostů, ti se včas vrátili a míč odebrali.

70

Dukelští zakombinovali a málem byli v další šanci, poslední obránce to celé zachránil.

69

Dopředu se hnal útočník Dukly, zastavil ho mávaný ofsajd.

68

Dukla vrátila míč až k brankáři Šťovíčkovi. Hraje pěkně odzadu.

67

Modří ale nepřestali bojovat, teď to příkladnou chrabrostí dokázali.

66

Šťovíček odkopl míč, ke kterému se domácí blížili.

65

ze hřiště odchází Špatenka, přichází Řezníček.

65

ze hřiště odchází Hora, přichází Bačinský.

64

Dukla dominuje na balonu, Hořovice jí nemají čím překvapit.

63

Domácí hráč zastaven skluzem zezadu, karta to ale není, k nespokojenosti domácích příznivců.

62

62. LUDVÍČEK - 0:4

62

Autorem branky je DAVID LUDVÍČEK.

62

Hořovice už jsou víceméně odevzdané, zjistily, že na dnešní Duklu to nebude.

62

Pražané kombinují velice zdatně, Hořovice se nemohou dostat na balon.

61

Domácí se prokousali až před vápno přišel centr a pokus o přejití posledního beka, to ale nevyšlo.

60

PO delší době se na míč dostaly Hořovice.

59

Šťovíček vyběhl a zamezil dalšímu útoku Hořovic, ty šly do protiútoku, ale právě brankář Dukly povyběhl a míč odkopl daleko.

58

Dukelští si pomáhají přihrávkou na Šťovíčka.

58

Pražané hrají s grácií, je vidět zkušenost.

57

Šťovíček odkopává a hraje Dukla, tu vystřídali domácí. Nic moc se na hřišti však neděje.

Dnešní utkání sleduje 600 diváků.

56

Hořovičtí viditelně zasaženi třetí trefou se vydali na zteč.

55

55. MOULIS - 0:3

55

Autorem branky je PAVEL MOULIS.

55

Koten byl dříve u míče, který vyslali hosté, už už to vypadalo na nájezd Dukly, Koten míč sebral ze země.

55

Dukla evidentně nikam nepospíchá. Rozehrává velmi pomalu.

54

Hořovičtí šli za útokem a vybojovali alespoň aut.

54

Šťovíček pomohl s rozehrou.

53

Pěkný roh zahraný na přední tyč, odhlavičkovali domácí pryč.

53

Dobrá šance Pražanů, vybojovaný roh.

52

Dukla hraje na balonu, nepůjčuje ho soupeři.

50

Dukelští vysílají do útoku centrem pravé křídlo. Vybojovali roh.

49

Zápas je bez chutě, hráči nemají energii a šťávu.

48

Standardka Hořovic zleva z úhlu, hlavička, ale jen vedle.

47

Pomalý rozjezd druhé půle.

47

Hořovice zatáhnuty v bloku.

46

ze hřiště odchází LIchý, přichází David Pech.

46

Hosté na míči a vyměňuj si ho na vlastní polovině.

46

Dukla Praha rozehrála.

46

Druhý poločas začne přibližně v 16:00.
Ve 3. kole MOL Cupu vede po prvním poločase Dukla 2:0 na hřišti čtvrtoligových Hořovic. Dukla nebyla lepší celý poločas, Hořovice ukazovaly, že mají co nabídnout, fotbalově. Ovšem Šťovíčka při těch pár šancích nenachytaly a tak je skóre 2:0 pro hosty, kteří ukázaly v útoku zkušenost a kvalitu. CO přinese druhá půle? Budeme svědky nějakého překvapení, nebo naopak debaklu? Sledujte.

45+0

45

Hořovice předvedly několik hezkých přihrávek v řadě, nakoukly do útoku, ke střele se však neprobojovaly.

44

Nepovedený roh Pražanů.

43

Sarvaš skluzem zastavil hráče před sebou, jasná žlutá karta.

43

Dukla táhla další atak, přišel pas kolmý dopředu a pak přihrávka pod sebe, ta už ale nikoho nenašla, stav je tak dále 2:0.

42

42. MOULIS - 0:2

42

Autorem branky je PAVEL MOULIS. Centr na zadní tyč zleva a Moulis uklízí zblízka míč za záda Kotena. Hezká branka – 2:0 pro hosty.

41

Modří centr dopředu a pokus o přejití beka Dukly, nepovedlo se.

40

Koten si sál na míč při rutinním zákroku, který byl oceněn potleskem domácího publika.

39

Stále Dukla, ale nyní brejk domácích, Pražané se vrátili a míč odebrali.

38

Dobrá akce Pražanů, načapali defenzívu soupeře v nedbalkách, nebyla v dostatečném počtu vzadu, přišla přihrávka pod sebe před vápno a střela po zemi k tyči, střela ale minula branku.

37

Hořovice kombinují po zemi, hra je otočena, kvůli faulu.

36

Dukelští stále útočí, hledají cestičky, kudy se prosadit přes houževnatého protivníka.

35

Pražané předvedli útok vedený po levé straně, přišla přihrávka pod sebe, centr před bránu, ten byl zablokován, bude to roh.

34

Modří vybojovali míč ve středu hřiště a hned šli do brejku, míč byl však příliš dlouhý.

33

Dobrý sprint za míčem křídla Hořovic, levý bek míč skluzem odpálil a poslal do autu.

33

Modří se chtějí probojovat na půlku soupeře, moc jim to nejde.

32

Pražané obléhají domácí tým, ten bojuje a má naběháno, ale i tak Pražané drží míč nadále.

31

Dukelští zase v útoku, modří jim bílou kouli odpálili.

30

Hořovice a jejich pokus o proniknutí za defenzívu soupeře, Koten hledal dalekonosným nákopem spoluhráče, obránci ubránili Hořovické.

30

Modří zkouší prodloužit hlavou na útočníka, nepodařilo se to.

29

Dukla povzbuzena gólem si dovolí více na hřišti.

28

Šanci měl soupeř, útočník běžel sám na branku, jenže ho dohnal bek a on sám pod tlakem obránce vystřelil slabě na bránu, a Šťovíček má další zákrok.

27

27. M. DOUDĚRA. - 0:1

27

Autorem branky je MARTIN DOUDĚRA. Očekávané se stalo skutečností, Dukla vede na poli velkého outsidera. Martin Douděra to má v genech. Mám na mysli jeho bráchu ve Slavii. Martin však trefil odražený míč k němu nádherně ke druhé tyči, k té vzdálenější a nasměroval míč do brány exkluzivně. Parádní branka, Dukla se ujímá vedení.

26

Pražané pokračují v takovém platonickém tlaku.

25

Rudožlutí zkoušeli projít pře obranu soupeře, míč skončil v náručí Kotena.

24

Další slibná akce Dukly, jenže skončila v rukavicích Kotena, a to proto, že střela byla ztečována k němu. Beci dobře zblokovali.

23

Šťovíček musí hrát, dostal náhru a posouvá míč dále po zemi.

22

Střela Dukelských z halfvoleje, ovšem minula branku.

22

Pískán faul na hosty těsně za půlkou, ti rychle rozehráli.

21

Hra je rozkouskovaná a nemá tempo ani spád.

21

Další souboje o míč ve středu hřiště, vyzněly pro outsidera.

20

Dukla na míči, posouvá ho postupně.

19

Žlutá karta pro tým SK Hořovice (Kos).

19

Hořovice chtěli projít přes obránce, ten je zastavil na polední chvíii.

18

Útočník Pražanů si navedl míč na střelu směrem k bráně, pak ale vyprášil obránce.

18

Dukla bude dobývat, má míč a rozhoduje se kudy ho pošle.

17

Koten vrátil míč do hry.

16

Sled soubojů, čistých zatím, sudí nepíská.

16

Hosté v kombinaci s brankářem, pak odvrátili těsně aut a pokračují v přihrávkách, dostali se až před vápno tam je domácí nepustili dále.

15

Pražané založili nový atak, balon ale zakopli nechtěně do autu.

14

Koten likviduje hlavičku soupeře , neměla takovou razanci a ani nebyla kdovíjak přesná.

13

Středočeši pod tlakem, roh zahraný na pomezí malého vápna, domácí odvrátili.

12

Domácí nakopávají za obranu Dukly, ta to má však pohlídané.

12

Dukla Praha jde dopředu, za chvíli míč směřuje ke Šťovíčkovi.

11

Dobrá práce Hořovic, ty si zakombinovali, dobrý počin.

11

Hořovice pokračují v náporu, jsou na polovině Dukly.

10

Hořovice rozehrávají standardku na půli hřiště, dlouhý míč, a málem šance, dobré sklepnutí. Nakonec se domácí prokousali do šance z levé strany vápna, šanci ale neproměnili v branku.

9

Koten si rovná spoluhráče, pak vykopl, ale velmi špatně, Dukla má míč.

8

Šťovíček si sáhl na míč, hlavičkoval mu ho do náručí obránce. První zákrok.

8

Dlouhý centr Dukly před vápno, souboj prohrála a dopředu můžou domácí.

7

Hořovice hrozí v útoku, obrana prvoligového celku zafungovala na výbornou.

6

Koten výkopem našel útočníka ten míc okamžitě ztrácí.

6

Pražané kombinovali a pak driblovali, do akce to nevedlo.

5

Koten si zkusí odkop.

5

Pražané se hnali po levém křídle, centr nevyšel. Ro zahraný nakrátko. Přetažený centr doprava. Pokračuje tlak hostů.

4

Šťovíček rozehrává na pozici libera.

4

Dukla si také vhodí aut na soupeřově polovině.

4

Další výpad Pražanů, aut pro domácí.

3

Pěkné pasy, třetí už však nevyšel, přitom šel do šance, byl však moc dlouhý na příjímacího hráče.

3

Krátké přihrávky hostů, do útoku se hosté neprobojovali.

2

Dukla drží míč, žádné překvapení, ona je favorit, ona bude tlačit.

2

Šťovíček si zahraje, rozehrál nalevo, odsud pokračuje kombinace dále.

1

Sled soubojů ve vzduchu a následné sklepnutí Dukly Praha.

1

Hořovice roezhrály.

1

SK Hořovice: Koten – Hlídek, Kos, Kuška, Landa, MAjid, J. Mareš (C), Puchmertl, Sarvaš, Smetana, Vostárek
Náhradníci: Beran – Cipra, Dráb, Kalina, Průša, Vokůrka
Trenér: Ivan Pihavek

FK Dukla Praha: Šťovíček – M. Douděra, Holiš, Hora, Lichý, Ludvíček, Matějka, F. Matoušek, Moulis (C), Špatenka, Ullman
Náhradníci: F. Rada – Bačinský, D. Hašek, David Pech, Řezníček, Šebrle, Zeronik
Trenér: Petr Rada

Rozhodčí: A. Trska.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.

0:6

Góly: 27. M. Douděra., 42. Moulis, 55. Moulis, 62. Ludvíček, 77. Matějka, 84. Matějka

Karty:   19. Kos (HOV), 43. Sarvaš (HOV), 79. Hlídek (HOV) – 75. Ludvíček (DUK)

Tréner: Ivan Pihavek

Tréner: Petr Rada

Rozhodca: A. Trska