Menu

Hokej

NHL

Winnipeg Jets – Carolina Hurricanes

3:0

koniec (1:0, 1:0, 1:0)

05.02.2025, 02:00 • Canada Life Centre, Winnipeg • Mateo cz

Tipsport: 3.05 4.23 2.08

Statistika
Střely na bránu: 30 – 29 | Přesilová hra: 2/4 – 0/2 | Trestné minuty: 4 – 8

Kdo se postavil do brankoviště?
Eric Comrie (WIN) – 29 zákroků, 0 OG, úspěšnost 100 %, odchytal 59:55
Pjotr Kočetkov (CAR) – 27 zákroků, 3 OG, úspěšnost 90 %, odchytal 60:00

Česká a slovenská stopa
Do utkání nenastoupil žádný český ani slovenský hokejista.


Tři hvězdy utkání
1. Eric Comrie (WIN) 29 zákroků, 0 OG, úspěšnost zákroků 100 %
2. Nino Niederreiter (WIN) 1+1
3. Neal Pionk (WIN) 1+0 (05:05:26)
Winnipeg Jets – Carolina Hurricanes 3:0 (1:0, 1:0, 1:0)
Branky a nahrávky: 20. Niederreiter (Iafallo, Naměstnikov), 24. Pionk (Perfetti, Niederreiter), 57. Kupari (Appleton, D. Gustafsson). Rozhodčí: Hanson, Markovic – Barton, Daisy. Vyloučení: 2:4. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Průběh zápasu: 3:0.
Winnipeg nakonec došel k výhře 3:0 a i v poslední třetině jednou skóroval. Byl to v 57. minutě Kupari, který nejprve ujel do přečíslení s Appletonem. Druhý jmenovaný mu pak zadovkou zpoza brány puk vrátil a mladý Fin si z brankoviště poradil a poslal puk do sítě. Branka nejprve nebyla uznána kvůli nedovolenému bránění brankáři, jenže střídačka domácích si vzala trenérskou výzvu a u videa se ukázalo, že o nedovolené bránění nešlo a gól byl uznán. Předtím se sice trefil Naměstnikov, jenže jeho trefa nebyla uznána, protože dostal puk do branky kopnutím. Carolina se i ve třetí části snažila alespoň jednou skórovat, ale vždy narazila na výborného Comrieho, který si došel pro čisté konto.

Konec zápasu.

59:33

Hallovu střelu z pravé strany vyrazil Comrie.

59:00

Poslední minuta třetí třetiny.

58:49

Kočetkov za svou brankou úspěšně zastavil puk a rozehrál ho.

58:08

Po ofsajdu Caroliny se vhazuje ve středním pásmu.

57:57

Comrie chytil do lapačky střelu hostujícího hráče z mezikruží a přerušil hru. Buly před jeho brankou. Comrie se přibližuje čistému kontu.

56:19

56:19 Rasmus KUPARI - 3:0

56:19

Winnipeg právě vstřelil branku! Gól je po prohlídce videa nakonec uznán. Trefil se RASMUS KUPARI, který ujel do přečíslení s Appletonem a po obdržení přihrávky dokázal z brankoviště dostat puk za záda Kočetkova. Appleton ho našel zadovkou zpoza brány a Kupari uspěl až napodruhé, když hokejkou došťouchnul puk mezírkou mezi betonem Kočetkova a tyčí do branky. Asistence: Mason Appleton a David Gustafsson.
Střídačka Winnipegu si ale ještě bere trenérskou výzvu na celou situaci, takže rozhodčí během komerční pauzy zamířili k videu a celou situaci si prohlédnou.

56:19

Kupari dostal puk do branky, ale branka znovu neplatí, protože došlo v brankovišti k nedovolenému bránění brankáři.

56:00

Hosté v plném počtu.

55:53

Perfetti si vyměnil puk s Niederreiterem, ale střela švýcarského útočníka byla zblokovaná.

54:00

Vyloučení v týmu Carolina Hurricanes:
Brent Burns – 2 min., sekání.

54:00

Winnipeg právě vstřelil branku! Domácí zvyšují náskok! Winnipeg se usadil v útočném pásmu a po jedné ze střel zasáhl Kočetkov a puk zůstal v útočném pásmu. Následně se puk dostal na VLADISLAVA NAMĚSTNIKOVA, který nohou dostal puk do branky. Chvilku se z branky radoval, jenže nakonec gól neplatí, protože se ukázalo na záznamu, že Naměstnikov do puku kopnul úmyslně

53:50

Perfetti nabil Sambergovi, ale jeho střela byla zblokovaná.

53:29

Jarvisova rána byla zblokovaná.

Winnipeg Jets – Carolina Hurricanes

3:0

koniec (1:0, 1:0, 1:0)

Späť na online

Góly a asistencie: 20. Niederreiter (Iafallo, Namestnikov), 24. Pionk (Perfetti, Niederreiter), 57. Kupari (Appleton, D. Gustafsson)

Winnipeg Jets: Comrie (Hellebuyck) – DeMelo, Morrissey (A), Pionk, Samberg, C. Miller, Stanley – Vilardi, Scheifele (A), Connor (A) – Perfetti, Namestnikov, Ehlers – Appleton, Kupari, Niederreiter – Ford, D. Gustafsson, Iafallo.
Tréner: Scott Arniel

Carolina Hurricanes: Kočetkov (Andersen) – Burns, Slavin (A), Legault, Orlov, S. Walker, Gostisbehere, Morrow – Rantanen, Sebastian Aho (A), Blake – Svečnikov, Kotkaniemi, Hall – Jarvis, Staal (C), Martinook – Roslovic, Robinson.
Tréner: Rod Brind´Amour

Rozhodca: Hanson, Markovic – Barton, Daisy

Diváci: 13 802

Priebeh zápasu
1. tretina
14:28 WPG 2 HL príliš veľa hráčov na ľade, odpyká Perfetti
15:37 CAR neuznaný gól
18:55 CAR 2 S. Walker, podrazenie
19:19 WPG 1:0 Niederreiter (Iafallo, Namestnikov)
Po 1. tretine
2. tretina
22:12 CAR 2 Hall, hákovanie
23:13 WPG 2:0 Pionk (Perfetti, Niederreiter)
23:40 WPG 2 Ford, podrazenie
24:49 CAR 2 HL príliš veľa hráčov na ľade, odpyká Hall
Po 2.tretine
3. tretina
54:00 CAR 2 Burns, sekanie
56:19 WPG 3:0 Kupari (Appleton, D. Gustafsson)
Koniec