4:0

koniec (2:0, 2:0, 0:0)

27.03.2024, 03:00 • Climate Pledge Arena, Seattle • Dávid Švec

Tipsport: 1.88 4.2 3.66

Z mé strany je to pro tento zápas vše. Děkuji za pozornost, na počtenou! (05:33:37)

3. Joey Daccord (SEA) – 13 zákroků
Seattle dnes na domácím ledě dokázal porazit hokejisty Anaheimu jednoznačně 4:0. O své výhře rozhodl už v prvních dvou třetinách, kdy vstřelil všechny své čtyři branky. Poslední část se už víceméně dohrávala.

59:06

Oliver Bjorkstrand z vrcholu pravého kruhu prudce vypálil, ale těsně minul místo u zadní tyče.

58:38

Vyloučení v týmu Anaheim Ducks:
Frank Vatrano – 2 min., krosček.

58:19

V plném proudu už jsou poslední dvě minuty tohoto utkání. Hraje se v obranném pásmu Ducks.

57:54

William Lagesson nabízel kotouč před bránu, kde ovšem k teči nedošlo, takže domácí gólman měl snadnou práci.

56:58

Brian Dumoulin tvrdě pálil z dálky. Zdálo se, že jeho pokus byl tečován, ale Gibson zasahovat nemusel.

56:28

Yanni Gourde táhl přečíslení dvou proti jednomu. Jeho přihrávka na levou stranu byla sražená.

55:51

Na řadu teď přichází poslední komerční pauza v tomto utkání.

55:29

Utkání se už z obou stran víceméně dohrává. Kačeři si teď přihrávají v obranné třetině.

54:32

Jackson LaCombe zachytil přihrávku, která mířila na levý kruh. Domácí ale i nadále kombinují.

53:14

John Gibson má dnes hromadu práce. Také nyní musel zasahovat, ale poradil si.

52:16

Mason McTavish měl před sebou skoro prázdnou bránu, ale na kotouč mu skočil obránce, který tedy svůj celek zachránil. Anaheim ani v tomto případě svou první dnešní trefu nevstřelil.

51:50

Leo Carlsson si navedl kotouč ke střele, ale pak byl zablokován. O chvíli později přišla na řadu další rána, tu lapačkou zastavil Joey Daccord.

51:02

Znovu byla defenzíva hostujícího celku docela otevřená. Štěstí zkusil Tye Kartye, jehož ránu Gibson vyrazil.

50:30

William Lagesson podklouzl a rázem domácí vyrazili do brejku. Nakonec si ve finální fázi kotouč nepředali dobře.

49:34

André Burakovsky dostal přihrávku na pravý kruh, odkud po ledě střílel. Jeho pokus byl sražený mimo brankový prostor.

4:0

Góly a asistencie: 8. Tolvanen (Beniers, Oleksiak), 17. Eberle (McCann, Schultz), 26. Bjorkstrand (Tolvanen, Beniers), 36. Beniers (Tolvanen)

Seattle Kraken: Daccord (Grubauer) – Larsson (A), Dumoulin, Borgen, Oleksiak, Schultz, Olofsson – Bjorkstrand, Beniers, Tolvanen – Eberle (A), McCann, Schwartz – Burakovsky, Gourde, B. Tanev – Winterton, Morrison, Kartye.
Tréner: Dave Hakstol

Anaheim Ducks: Gibson (Dostál) – Zellweger, Fowler (A), LaCombe, Mintjukov, Lindström, Lagesson – Terry, Carlsson, Killorn (A) – R. Strome, McTavish, Vatrano – Leason, Zegras, Lundeström – Silfverberg (A), Meyers, R. Johnston.
Tréner: Greg Cronin

Rozhodca: O'Rourke, Skilliter – Apperson, Kelly

Diváci: 17 151

07:50 SEA 1:0 Tolvanen (Beniers, Oleksiak)
16:14 ANA 2 LaCombe, podrazenie