6:3

koniec (0:0, 2:1, 4:2) Stav série: 1:1

17.04.2024, 18:00 • Enteria arena, Pardubice • Finále • Lukáš Hrdina cz

Tipsport: 1.87 4.18 3.68

Zápas je u konce! Dynamo po dobrém závěru zápasu vyrovnává finálovou sérii na 1:1! Aktuálně se série přesouvá do Třince, kde spolu oba celky odehrají dva zápasy v sobotu a v neděli 20. a 21. Dubna.

Nejlepší hráči zápasu
HC Dynamo Pardubice: Tomáš Vondráček
HC Oceláři Třinec: David Cienciala (20:52:22)

59:46

Dynamu se po tlaku Třince podařilo vyhodit kotouč.

58:53

Třinec hraje v plném počtu.

57:42

Dynamo právě vstřelilo branku!
Dynamo využívá přesilovou hru pět na tři. Po delším pobytu v útočné třetině si puk od Kousala převzal MARTIN KAUT, jenž střelou na bližší tyč překonal Kacetla nad rameno.

56:56

Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec:
Andrej Nestrašil – 2 min., nedovolené bránění.

55:48

Daniel Kurovský – 2 min., zdržování hry / neúspěšná trenérská výzva.

55:48

Gól platí a fanoušci Dynama se mohou radovat podruhé!

55:48

Gól Dynama se nakonec ještě bude zkoumat u videa.

55:48

Autorem branky je TOMÁŠ VONDRÁČEK. Asistence: Jan Mandát.

55:36

Vondráček se dostal do přečíslení, ale nedokázal najít svého spoluhráče.

54:48

Obranný zákrok Vály zamezil Kundrátkovi ve střele.

54:20

Vše je připraveno. Hra může pokračovat.

54:20

Menší technický problém na ledové ploše na chvíli zpozdí hru, která ale bude brzo pokračovat.

54:20

Pardubice opět ve vedení! Postaral se o to TOMÁŠ VONDRÁČEK! Ten dostal milimetrovou přihrávku od Mandáta a zakončoval do odkryté branky.
Asistence: Jan Mandát.

53:16

Souboj v rohu pardubického útočného pásma vyhrává Dynamo, které se snaží kombinovat za brankou Kacetla.

50:57

Rychlou akci předvedl Mandát, jenž si na polovině hřiště převzal puk a rychlým nájezdem do útočné třetiny se mu podařilo zakončit. Jeho zakončení bohužel pro Pardubice mířilo pouze do betonů třineckého gólmana.

49:34

Třinec právě vstřelil branku!
Je srovnáno! Bleskový gól v přesilové hře si připisuje LIBOR HUDÁČEK, který si dobře převzal přihrávku Kundrátka a zakončením z prostoru pravého kruhu vyrovnává stav zápasu.
Asistence: Tomáš Kundrátek.

6:3

Góly a asistencie: 24. Pánik (Sedlák), 39. Radil (Košťálek), 47. Čerešňák, 55. Vondráček (Mandát), 56. Vondráček (Mandát, Poulíček), 58. Kaut (R. Kousal, Čerešňák) – 34. Cienciala (L. Hudáček, Kundrátek), 49. Helewka (Nestrašil, Voženílek), 50. L. Hudáček (Kundrátek)

HC Dynamo Pardubice: Will (Pavlát) – D. Musil, Čerešňák, T. Dvořák, Košťálek, Vála, Hájek, M. Houdek – Pánik, Sedlák (C), Hyka – R. Kousal, Zohorna (A), Radil – Paulovič, A. Musil, Kaut – Mandát, Poulíček (A), Vondráček.
Tréner: Marek Zadina

HC Oceláři Třinec: Kacetl (Mazanec) – Smith, Marinčin, Nedomlel, Kundrátek, Šenkeřík, Mar. Adámek, Polášek – Voženílek, Helewka, Nestrašil (A) – Daňo, Cienciala, L. Hudáček – M. Roman, Vrána (C), Kurovský – Dravecký (A), Čacho, Hrehorčák.
Tréner: Zdeněk Moták

Rozhodca: Šír, Stano – Lederer, Hynek

04:12 TRI 2 Voženílek, napadnutie
09:40 PCE 2 Vondráček, hrubosť