NHL

Vancouver Canucks – Nashville Predators

1:4

koniec (0:1, 1:2, 0:1) Stav série: 1:1

24.04.2024, 04:00 • Rogers Arena, Vancouver • Štvrťfinále Z. konferencie • Jan Vojkůvka (@JanVojkuvka) cz

3. Nikita Zadorov (VAN) 1+0 (06:54:13)
Po dvou zápasech na ledě Vancouveru je stav série mezi Canucks a Predators vyrovnaná 1:1! Nashvillu se povedlo ve druhém utkání prvního kola porazit Vancouver 4:1 po fantastické defenzivní práci. Predátoři totiž zblokovali hned 32 střel Vancouveru. Zároveň se Nashvillu povedlo být v útoku nesmírně efektivní, jelikož vsítil čtyři góly z pouhých 16 střel.

Série se nyní přesune ke dvěma zápasům do Nashvillu.

59:38

Jedovka Zuckera z mezikruží zaduněla pouze o zadní mantinel.

59:20

Sissons před brankovištěm dostal přesnou nahrávku od levého mantinelu, svým bekhendem trefil DeSmitha, jenž přerušuje hru.

Nashville právě vstřelil branku!
Hosté vybojovali po buly v jejich pásmu puk, dostali ho do středního pásma a KIEFER SHERWOOD se po přebruslení do ofenzivní zóny trefuje z ostrého úhlu do prázdné brány. Vůbec první střela na branku ze strany Nashvillu ve třetí třetině. Bez asistence.

57:59

Zatímco DeSmith vyrazil na střídačku, Nashville se dopouští icingu. Vhazuje se před Sarosem.

57:46

Vancouver se ve vlastním pásmu formuje ke zteči.

57:01

56:40

Přestože se to zdá neuvěřitelné, Nashville ve třetí třetině ještě nevystřelil na bránu!

56:20

O pásmo hosté přišli, ale do útoku soupeře nepustili a znovu mají puk v držení.

55:55

Přestože Predators zatím nevystřelili, tak šetří důležitý čas v útočném pásmu.

55:22

Novak neprocpal nahrávku před brankoviště přes Zadorova, hosté se ale dál drží v útoku.

55:01

Nápor Vancouveru právě dostal tvrdý direkt. Hughes jde na dvě minuty pykat za podražení v útočném pásmu.

54:14

Boeser se hned po buly natlačil před brankoviště a pokusil se obhodit Sarose k pravé tyči, brankář Nashvillu se však fantasticky roztáhl v brankovišti a zastavil puk lapačkou! Komerční pauza.

54:09

Nashville se nyní v podstatě pouze brání. Josi vyhazuje na zakázané uvolnění.

1:4

Góly a asistencie: 36. Zadorov (Cole, Di Giuseppe) – 2. Beauvillier (F. Forsberg), 27. F. Forsberg (Nyquist), 29. Sissons (Beauvillier, Zucker), 59. Sherwood

Vancouver Canucks: DeSmith (Šilovs) – Q. Hughes (C), Hronek, Soucy, Juulsen, Zadorov, Cole – Höglander, E. Pettersson (A), Michejev – P. Suter, J. Miller (A), Boeser – Joshua, E. Lindholm, Garland – Di Giuseppe, Blueger, Lafferty.
Tréner: Rick Tocchet

Nashville Predators: Saros (Lankinen) – McDonagh (A), Josi (C), Lauzon, A. Carrier, Stastney, L. Schenn – F. Forsberg, O'Reilly (A), Nyquist – Zucker, Sissons, Beauvillier – Jankowski, Novak, Evangelista – Co. Smith, McCarron, Sherwood.
Tréner: Andrew Brunette

Rozhodca: Hanson, Furlatt, Markovic – Flemington, Barton

Diváci: 18960

01:13 NSH 0:1 Beauvillier (F. Forsberg)
05:27 NSH 2 Sissons, sekanie