28.04.2024, 15:00 • Stadion Letná, Zlín • 30. kolo • Matěj Skula cz

Tipsport: 2.34 3.23 3.25

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji příjemný vstup do nového týdne a třeba zase někdy na počtenou! (17:27:57)
Držení míče: 55 % : 45 %.
Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 8:2. Rohy: 7:4. Ofsajdy: 1:6. Fauly: 10:12.
Karviná se tak posunula před nadstavbou právě před Zlín na 14. místo, naopak Ševci klesli na předposlední příčku tabulky.
Poslední zápas základní části FORTUNA:LIGY mezi Karvinou a Zlínem končí lépe pro hosty, kteří zvítězili 1:0.
V prvním poločase byli Ševci aktivnější, ale jedinou branku utkáni vstřelil hostující Martin Regáli, který po rohu Zlína utekl domácí obraně a překonal i brankáře Dostála – 1:0. Zlínští se poté snažili o vyrovnání, ale až na pár závarů a střel z dálky si větší šanci nevypracovali.
Ve druhé půli drželi míč znovu hlavně domácí, kterým však stále chyběla přesnost a kreativita ve finální fázi. Domácí se poté dostali i k několika střeleckým pokusům, ale jen v několika málo případech musel zasahovat gólman Holec. Naopak na druhé straně mohl rozhodnout střídající Budínský, ale jeho pokus vytěsnil zlínský brankář nad břevno. V závěru Zlín zesílil svůj tlak, branku ale nevstřelil a musel se spokojit s prohrou 0:1.

90+6

90+6

Karviná ale centr odvrátila, je konec.

90+6

Slončíkův centr byl přisednut na rohový kop.

90+5

Simerský byl faulován před šestnáctkou Karviné, kam se stěhuje i brankář Dostál.

90+5

Brankář Dostál ještě nakopává míč na útočnou polovinu, sudí Berka ještě nechává domácím čas.

90+5

Žlutá karta pro tým MFK Karviná (masér Marek Bielan).

90+4

Střídání v týmu MFK Karviná:
ze hřiště odchází Sebastian Boháč, přichází Jiří Bederka.

90+4

Po velkém závaru před brankou Holce skončilo na zemi několik hráčů z obou celků, takže sudí Berka raději přerušil hru.