2:4

koniec (0:1)

27.07.2024, 19:00 • Parc des Princes, Paris • 2 • Skupina D • Vít Káňa cz

Tipsport: 2.48 3.68 2.7

Je konec. Paraguay porazila ve skupině D Izrael poměrem 4:2. Domácí sice dokázali srovnat skóre v 80. minutě utkání a už to vypadalo, že se oba celky rozloučí s remízou, ale o osudu zápasu rozhodl ve třetí minutě nastavení Julio Enciso. Izrael se poté vrhl do útoku, ale po ztrátě míče uzavřel skóre Marcelo Fernández. Všechny body tak bere tým z Jižní Ameriky. (21:08:58)

90+15

90+14

Ošer Davida byl na pravé straně v jasném ofsajdu. Rozhodčí už každým okamžikem ukončí zápas.

90+13

Ošer Davida utekl po pravé straně a vybojoval pro domácí rohový kop. Z toho bylo ale nakonec jenom příliš povyku pro nic.

90+12

Hosté nechtějí hrát, Gilberto Flores odkopl opět balon až k brance Omera Nirona.

90+11

Jenže na balon jdou hráči Paraguaye, kteří ale nyní jenom odkopávají míč k brance Izraele.

90+10

Izrael je sice na balonu, ale musí v krátkém čase vstřelit dvě branky, pokud chce bodovat.

90+10

Střídání v týmu Izrael:
ze hřiště odchází Stav Lemkin, přichází Or Israelov.

90+9

Střídání v týmu Paraguay:
ze hřiště odchází Marcelo Pérez, přichází Fernando Román,
ze hřiště odchází Marcelo Fernández, přichází Gilberto Flores.

90+7

Marcelo Fernández nyní ale leží na zemi a ukazuje, že má problém s nohou. Hra je přerušena a v akci jsou zdravotníci.

90+6

90+6. Marcelo FERNÁNDEZ - 2:4

90+6

Paraguay právě vstřelila branku!
Hosté jdou v šesté minutě nastavení do dvoubrankového vedení. Izrael ztratil na polovině hřiště balon. MARCELO FERNÁNDEZ utekl do rychlého kontru, který zakončil střelou k levé tyčce. Tady byl brankář Omer Niron bez šance – 2:4.

90+5

Izrael má aut na polovině hřiště a všechno se nyní připravuje na závěrečný nápor.

90+3

90+3. Fabián BALBUENA - 2:3

90+3

Hosté se v nastaveném čase po tlaku dočkali branky a jdou do vedení. Izrael se nedokázal po rohu z pravé strany dostat na balon. Přišel centr z pravé strany, na který si naskočil FABIÁN BALBUENA, který hlavou poslal míč mimo dosah brankáře – 2:3.

90+2

Hosté měli k dispozici centr z levé strany, ale brankář Omer Niron konečky prstů vytěsnil míč na rohový kop.

90+1

ze hřiště odchází Tiago Caballero, přichází Kevin Parzajuk.

90+1

Hlavní rozhodčí nastavuje 8 minut.

90

Eitan Azulay byl panem rozhodčím upozorněn, že ho nezpustí z očí. Z rohového kopu hostů bylo poté jenom příliš povyku pro nic.

2:4

Góly: 53. Gandelman, 80. Gloukh – 26. M. Fernández, 69. Enciso, 90+3. Balbuena, 90+6. M. Fernández

Karty:   81. Azulay (ISR)

Nepremenená penalta: 80. Gloukh (ISR), brankár G. Fernández zneškodnil

Držení míče: 53 % : 47 %.
Střely na branku: 4:11. Střely mimo: 8:35. Rohy: 5:7. Ofsajdy: 5:1.

Izrael: Niron (C) – Ben Harush, Lemkin (90+10. Israelov), Goldberg, Feingold – Azulay, Gandelman, Gloukh, Šahar (72. Madmon) – Turgeman (72. Yona), Abada (85. Davida).
Náhradníci: Eliasi – Revivo.

Tréner: Guy Luzon

Paraguaj: G. Fernández – A. Núñez, Balbuena, Dejesús, Rivas – Pérez (90+9. Román), D. Gómez (C), M. Gómez, E. González (14. T. Caballero, 90+1. Parzajuk) – Enciso, M. Fernández (90+9. Flores).