koniec (0:0)

27.07.2024, 17:00 • MFK Stará Ľubovňa • 1. kolo • Viktor Kalinács

Ja vám ďakujem za pozornosť a prajem ešte príjemný zvyšok soboty.

Do čítania, priatelia! (18:57:40)
Zlaté Moravce porazili Starú Ľubovňu v zápase nováčikov 1. kola MONACObet ligy 2:0 gólmi zo záverečnej štvrtiny duelu, keď sa presadili Balaj s Greššákom. Škrt cez rozpočet Redfox dala červená karta Pitera Bučka z 82. minúty, východniari sa však za výkon do 70. minúty nemajú pre čo hanbiť.

90+3

90+2

Nechýbalo veľa a mohlo byť 0:3! Samostatný únik po pravej strane šestnástky, Kramár so šťastným zákrokom pred bránkovou čiarou!

90+1

Prakticky už zbytočné tri minúty nad rámec riadneho hracieho času. Kapitánsku pásku po vylúčenom Piterovi Bučkovi prebral Kamil Karaš.

90+1

Nadstavujú sa tri minúty.

90

Zápas sa už iba dohráva, fanúšikovia odprevadili Balaja z ihriska piskotom.

90

Striedanie v tíme FC ViOn Zlaté Moravce:
z ihriska odchádza Filip Balaj, prichádza Samuel Hodúr.

88

Striedanie v tíme Ľubovňa Redfox FC:
z ihriska odchádza Samuel Segeďa, prichádza Abraham Portugaljan,
z ihriska odchádza Abdulhakim Ahmad Daneji, prichádza Fandenwer Erickson Gonzalez Mendez.

z ihriska odchádza Levan Nonikašvili, prichádza Robert Stareček.

86

O víťazovi je podľa všetkého rozhodnuté, Stará Ľubovňa pritom mohla ísť niekoľkokrát do vedenia v úvode druhého dejstva. Nepodarilo sa a dnes odíde s nepríjemnou prehrou.

85

Zlaté Moravce dali gól! Domáci však loptu neodvrátili do bezpečia, tá sa odrážala v šestnástke, až ju nakoniec po viacerých odrazoch poslal do siete LUKÁŠ GREŠŠÁK!

84

Nasledoval priamy kop z približne 16 metrov, Nonikašvili trafil iba múr.

82

Zdá sa, že aj zvyšné šance Ľubovne na naháňanie manka sú fuč! Michal Piter Bučko fauloval Balaja necelý meter pred šestnástkou, pričom za ním bol už iba brankár. Jasná červená karta.

82

Červená karta pre tím Ľubovňa Redfox FC (Michal Piter Bučko).

80

Bortoli odvrátil Nonikašviliho pas, ktorý mal nájsť Holpa. Vhadzovanie pre Ľubovňu.

79

Balaj si vypýtal faul od Kramára, cenné sekundy pre bývalého nikéligistu.

77

Opakujeme sa, ale lopta je ďaleko od brány hostí, ktorí dirigujú dianie na hracej ploche od streleného gólu. Takto nielenže nepríde k vyrovnaniu, ale ani k tlaku.