Alex Wise (GBR) – Baptiste Addis (FRA) 3:7
Federico Musolesi (ITA) – Kim Je Deok (KOR) 4:6

Carlos Rojas (MEX) – Berkim Tumer (TUR) 4:6
Santiago Arcila (COL) – Pit Klein (LUX) 6:4
Quoc Phong Le (VIE) – Dan Olaru (ROU) 0:6
Alex Wise (GBR) – Li Čung-jüan (CHN) 6:4
Alexandr Jeremenko (KAZ) – Baptiste Addis (FRA) 2:6
Žiga Ravnikar (SLO) – Federico Musolesi (ITA) 4:6
Wian Roux (RSA) – Kim Je Deok (KOR) 0:6 (21:20:39)

Konec programu.
Jihokorejský favorit slaví postup! V pátém setu mu stačilo 28 bodů, díky nimž získal potřebný šestý bod, Musolesi totiž tento výsledek pouze vyrovnal.
Kim pokračuje ve výborném výkonu. Ve čtvrtém setu potřetí zopakoval 29 bodů, Ital byl opět pozadu a lukostřelec z Asie se tedy dostal do vedení 5:3.
Jihokorejský lukostřelec zopakoval nástřel 29 bodů, což se Italovi nepovedlo, kontroloval 28. Srovnáno 3:3.
Druhá sada o poznání přesnější z obou stran! Dvakrát 29 znamená bod pro oba a vedení 3:1 pro Musolesiho.
Evropan ukazuje, že nedá nic zadarmo! 27 bodů lze hodnotit jako průměr, jenže soupeř byl ještě o bod horší.
Pokračujeme soubojem předešlých dvou vítězů, Italem Musolesim a Jihokorejcem Kimem.
Kim zkompletoval postup dokonalým nástřelem 30 bodů. Jihoafričan Roux přijal, že v tomto měření sil neměl žádnou šanci.
Jihokorejec ve druhém setu zopakoval 29 bodů a vede už 4:0, soupeř jeho tempu vůbec nestačí.
Favorit z Asie ovládl první sadu výsledkem 29:25.
Následuje zápas mezi Jihoafričanem Rouxem a Jihokorejcem Kimem.
Ovšem v pátém setu se zrodilo vyrovnané skóre 27:27, takže Musolesi nakonec přeci jen postupuje dál v poměru 6:4.
Ravnikar ještě neřekl poslední slovo! Vyhrál čtvrtý set s 27 body a snížil na rozdíl dvou bodů.
Pátý bod pro Musolesiho díky dělbě bodů za skóre 26:26 ve třetím setu.
Také ve druhém setu byl lepší Musolesi, který tentokráte vyhrál o bod zásluhou 27 bodů.
Úvodní dějství ovládl italský lukostřelec, který nasbíral o dva body více než Slovinec, konkrétně 26.
Mezi muži svedou střelecké síly Slovinec Ravnikar a Ital Musolesi.
Addis postupuje do další fáze turnaje. Stačil mi zisk 27 bodů, Wise se loučí s turnajem 26.