Liga majstrov

Lille OSC – Fenerbahce SK

2:1

koniec (1:0)

06.08.2024, 20:30 • Stade du Hainaut (Valenciennes) • 3 • Predkolo • Info o zmenách stavu (David Bochňák) cz

Tipsport: 2.28 3.24 3.37

Skončilo nám první utkání třetího předkola Ligy mistrů, ve kterém domácí Lille OSC zvítězilo nad týmem Fenerbahçe Istanbul 2:1. V prvním poločase byli aktivnější domácí a zásluhou Santose vedli. Deset minut před konce ale srovnal Kahveci a vypadalo to, že do odvety půjdou v lepší pozici Turci, nicméně střídající Zhegrova v nastaveném čase vystřelil svému týmu vítězství!

90+1

Lille právě vstřelilo branku! V nastaveném čase si domácí znovu berou vedení zpět! Střídající EDON ZHEGROVA se trefuje přesně a zřejmě vystřeluje svému týmu důležité vítězství! – 2:1.

90

Hlavní rozhodčí nastavuje 3 minuty.

86

Další střídání na straně Lille. Odchází střelec domácí branky Santos, přichází Sahraoui.

85

Poslední střídání na straně Fenerbahçe. Odchází Krunič, přichází Djiku.

80

80. Ifran Can KAHVECI - 1:1

80

Fenerbahce právě vstřelilo branku! Je srovnáno, šťastná ruka trenéra hostů. IRFAN CAN KAHVECI je na hřišti devět minut a už se prosazuje! Přímý kop trefil přes zeď přesně k tyči a brankář neměl žádný nárok! – 1:1.

78

Jose Mourinho podruhé střídá. Odchází Edin Džeko, přichází En Nesyri.

71

Vidíme i dvojité střídání i na straně Lille. Odchází David a Haraldsson, přichází Bayo a Zhegrova.

71

První dvojité střídání na straně hostů. Odchází Saint-Maximin a Tadič, přichází Kahveci a Aydin.

46

Skončil první poločas třetího předkola Ligy mistrů, ve kterém domácí Lille OSC vede nad Fenerbahçe Istanbul nejtěsnějším možným rozdílem. O jedinou branku se zatím postaral obránce Santos. Sledujeme utkání, ve kterém je Lille aktivnější a odchází tak do kabin spokojenější hráči domácích.