1:1

koniec (1:0)

15.08.2024, 19:00 • San Mamés Barria (Bilbao) • 1. kolo • Josef Ján Horký cz

Držení míče: 61 % : 39 %.
Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 1:6. Rohy: 5:6. Ofsajdy: 2:6. Fauly: 13:12. (21:09:37)
Zápas je u konce! Do druhé půle vstoupil mnohem aktivněji host z Madridu, který dokázal svůj tlak proměnit v branku, kterou vstřelilo Getafe v 64. minutě zásluhou Ucheho, jehož hlavička skončila v brance domácího celku. Pár minut předtím také šel sám na Padillu Carles Aleñá, ale brankář domácí podržel a inkasoval tedy pouze jednou. Bilbao a Getafe se tak dělí o body a první utkání této sezóny LaLigy končí remízou 1:1.

90+5

90+5

Rohový kop pro Bilbao a možná poslední šance na vstřelení branky.

90+4

K zemi šel v pokutovém území Unai Gómez, ovšem podle hlavního rozhodčího o přestupek nešlo a hraje se dál.

90+3

Z dálky pálil Yuri Berchiche, jeho střelu dokázal Soria vyrazit a poté hlavičkoval ještě jeden hráč Bilbaa, ten však byl v offsidu.

90+2

Athletic Bilbao si připravuje finální tlak, kterým by chtěli jeho hráči strhnout zápas na svoji stranu.

90+1

Hlavní rozhodčí nastavuje 5 minut.

90+1

Soria rozehrává od branky dlouhým nákopem.

90

Hosté se teď vyloženě brání. Po příchodu Nica Williamse nebyli hráči Getafe puštěni ke slovu a neustále útočí domácí.

88

Při snaze dostat míč do bezpečí z pokutového území se srazili dva hráči Getafe hlavou a oba jsou nyní ošetřováni.

87

Peter Federico se obětavě položil do střely Iñakiho Williamse a srazil jeho zakončení na roh.