Európska konferenčná liga

Légia Varšava – Brøndby IF

1:1

koniec (1:1)

15.08.2024, 18:00 • Stadion Wojska Polskiego, Varšava • 3 • Predkolo • Info o zmenách stavu (Tadeáš Zeman (@Tadeasze)) cz

Tipsport: 2.73 3.57 2.51

Odvetný zápas mezi Legií Varšava a Brondby skončil lépe pro hráče polského celku, kteří se po remíze 1:1 mohou radovat z postupu do posledního předkola Konferenční ligy. Brondby sice byly v zápase lepší, ale ze čtrnácti střel na branku dokázali gólmana Tobiasze překonat pouze jednou a právě špatná efektivita je hlavním důvodem jejich neúspěchu.

Já se s Vámi loučím a přeji hezký zbytek dne. (20:07:58)
Držení míče: 33 % : 67 %.
Střely na branku: 4:14. Střely mimo: 4:11. Rohy: 1:7. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 9:19.

90+7

90+4

Žlutá karta pro tým Legia Varšava (Kapuadi).

90

Hlavní rozhodčí nastavuje 6 minut.

88

Střídání v týmu Legia Varšava:
ze hřiště odchází Luquinhas, přichází Morishita.

85

Střídání v týmu Brøndby IF:
ze hřiště odchází Kvistgaarden, přichází Omoijuanfo,
ze hřiště odchází Nartey, přichází Schwartau.

79

Žlutá karta pro tým Legia Varšava (Kapustka).

77

ze hřiště odchází Gual, přichází Alfarela,
ze hřiště odchází Pankov, přichází Kapuadi.

74

ze hřiště odchází Wass, přichází Bundgaard,
ze hřiště odchází Klaiber, přichází Alves.

62

ze hřiště odchází Bischoff, přichází Divkovič.

61

ze hřiště odchází Pekhart, přichází Kramer.

58

Žlutá karta pro tým Brøndby IF (Rasmussen).

51

Žlutá karta pro tým Brøndby IF (Klaiber).

46

45+6

45+3

45+3. PANKOV - 1:1

45+3

Legia Varšava právě vstřelila branku!
Domácí těsně před poločasovou přestávkou vyrovnávají na 1:1. RADOVAN PANKOV si naskočil na centrovaný míč a uklidil ho do sítě. Asistence: Ruben Vinagre