13.09.2024, 20:30 • Signal Iduna Park, Dortmund • 3. kolo • Petr Sumbal cz

90+3

90+3. Emre CAN - 4:2

90+3

Dortmund právě vstřelil branku!
Tak a o vítězi zápasu je definitivně rozhodnuto. EMRE CAN proměnil penaltu střelou pozemi doprostřed branky.

74

74. Maximilian BREUNIG - 3:2

74

Heidenheim právě vstřelil branku!
MAXIMILIAN BREUNIG proměňuje razantní střelou do horní části branky penaltu a Heidenheim se dnes již podruhé dotahuje na rozdíl jedné branky a závěr zápasu by mohl být ještě hodně zajímavý.

41

41. Karim ADEYEMI - 3:1

41

Stačila minutka a Dortmund už zase vede o dva góly – 3:1! Z pravé strany přihrával do šestnáctky Ryerson. Míč mířil na Guirassyho, ale ten ho propustil za sebe, protože dobře věděl o KARIMU ADEYEMIM, který krásnou střelou překonal Müllera a raduje se už ze své druhé branky v zápase. Asistence: Julian Ryerson.

39

39. Marvin PIERINGER - 2:1

39

Hosté se vrací zpět do zápasu a ještě před přestávkou snižují na 1:2! Z pravé strany přišel výborný centr z kopačky Traorého a v hlavičkovém souboji pak vyzrál MARVIN PIERINGER na Antona a hlavou poslal míč do sítě. Asistence: Omar Haktab Traoré.

17

17. Karim ADEYEMI - 2:0

17

Domácí z rychlého protiútoku zvyšují na 2:0! Akce Borussie začala už na její polovině, když míč získal Ryerson a pak už šlo všechno neuvěřitelně rychle. Brandt krásnou přihrávkou oslovil KARIMA ADEYEMIHO, a ten překonal Müllera chytrou technickou střelou na zadní tyč. Asistence: Julian Brandt.

11

11. Donyell MALEN - 1:0

11

Domácí přetavili svou úvodní aktivitu v první gól zápasu! Adeyemi poslal z levé strany přihrávku před vápno pro DONYELLA MALENA a nizozemský útočník se s míčem rychle otočil a střelou po zemi překonal Müllera, který míč sice nohou výrazně tečoval, ale v jeho cestě do branky nezabránil. Asistence: Karim Adeyemi.

4:2

Góly: 11. Malen (Adeyemi), 17. Adeyemi (Brandt), 41. Adeyemi (Ryerson), 90+3. Can (pen.) – 39. Pieringer (Traoré), 74. Breunig (pen.)

Karty:   82. Bynoe-Gittens (DOR), 86. Couto (DOR) – 83. Kaufmann (HEI)

Držení míče: 58 % : 42 %.
Střely na branku: 7:4. Střely mimo: 6:7. Rohy: 8:1. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 13:18.

Borussia Dortmund: Kobel – Ryerson, Anton, Süle, Bensebajní (72. Couto) – F. Nmecha, Groß – Adeyemi (79. Bynoe-Gittens), Brandt (C) (79. Can), Malen (59. Sabitzer) – Guirassy (72. Beier).
Náhradníci: Meyer – Duranville, Wätjen, Kabar.

Tréner: Sahin

1.FC Heidenheim 1846: K. Müller – Traoré, Mainka (C), Gimber, Föhrenbach – Schöppner, Maloney (87. Honsak) – Beck (46. Conteh), Wanner (68. Breunig), Scienza (68. Dorsch) – Pieringer (68. Kaufmann).
Náhradníci: Eicher – Busch, Kerber, Siersleben.