koniec (1:1)

15.09.2024, 17:30 • Mewa Arena, Mohuč • 3. kolo • Petr Frömel cz

Tipsport: 2.19 3.7 3.32

Držení míče: 57 % : 43 %.
Střely na branku: 5:5. Střely mimo: 12:9. Rohy: 10:4. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 12:7. (19:30:00)
Nechybělo moc a po třech zápasech měly oba celky na kontě tři remízy, nakonec je vše jinak. Domácí tým hrál od 60. minuty přesilovku, přesto to byl on, kdo inkasoval a komu se pak až do závěrečného hvizdu navzdory velké snaze dát gól nepodařilo. Brémy si tak připisují velice cenné vítězství, zatímco Mohuž si na první tři body v sezóně bude muset počkat.

90+7

90+5

Domácí sice měli velký tlak, leč obrana Werderu pracuje velmi dobře.

90+4

Někteří domácí fans se už možná radovali, leč předčasně. Prudkou ránu Sieba na bližší tyč dokázal Michael Zetterer vyrazit včasným pádem na zem.

90+2

Michael Zetterer se pořádně natáhl a letící balón ukryl do rukou, čímž uklidnil situaci u své brány.

90+1

Hlavní rozhodčí nastavuje ještě šest minut.

90+1

Střídání v týmu Werder Brémy:
ze hřiště odchází Marco Grüll, přichází Keke Topp.

90

ze hřiště odchází Senne Lynen, přichází Skelly Alvero.

90

Střídání v týmu 1. FSV Mohuč 05:
ze hřiště odchází Dominik Kohr, přichází Aymen Barkok.

90

Ani tahle možnost gólem nekončí, Maxim Leitsch poslal míč hlavou příliš nad břevno.

89

Hosté vystihli špatnou rozehrávku soupeře a drží míč na útočné polovině, daleko od své brány.

87

Armindo Sieb si vyskočil na centr a hlavou mířil ze svého pohledu k pravé tyči, kterou o kousek minul. Nechybělo moc a bylo podruhé vyrovnáno.

86

Po pauze se může pokračovat, Michael Zetterer rozehrává od své brány. Jsem zvědavý, kolik minut bude hlavní arbitr nastavovat.

84

Hosté natahují čas, jeden z hráčů leží v pokutovém území a na nohy se mu nechce.