2:0 6:3, 7:5

15.09.2024, 17:09 • Monastir (Tunisko) • Finále • Filip Kosnáč

Tipsport: 1.55 2.52

7:5

Rebecca Šrámková vyhodila forhend po čiare, takže Sonay Kartalová ju vo finále turnaja WTA Monastire zdolala po setoch 6:3 a 7:5!

40-15

Kartalová trafila víťazný forhend k základnej čiare a má dva mečbaly!

6:5

Šramkovej forhend po čiare bol výrazne nepresný, takže Kartalová bude mať druhý pokus uzavrieť zápas na podaní za stavu 6:5 v druhom sete!

40-30

Šramková však len vyhodila druhý úder z forhendu a Kartalová má brejkbal!

5:5

Následne Šramková trafila aj víťazný krížny forhend, takže odvrátila koniec zápasu a vyrovnáva na 5:5 v druhom sete!

15-40

Šramková si trúfla na víťazný krížny bekhend, ktorý jej priniesol dva brejkbaly!

5:4

Kartalová sa chopila šance a útočnou hrou si vynútila forhendovú chybu Šramkovej, takže pôjde podávať na víťazstvo na turnaji WTA v Monastire za stavu 5:4 v druhom sete!

A-40

Kartalová si pripravila pozíciu na víťazný forhend k ľavej čiare, ktorý jej priniesol brejkbal!

4:4

Kartalová nakoniec vyhodila bekhend a Šramková svoju štvrtú šancu na návrat do druhé setu využila, keďže vyrovnáva na 4:4!

40-A

Kartalová nezvládla defenzívu a dobiehaný forhend poslala za základnú čiaru, takže Šramková má štvrtý brejkbal!

40-A

Kartalová však vyhodila bekhend ihneď po podaní a Šramková má tretí brejkbal!

15-40

Šramková si vynútila forhendovú chybu Kartalovej a má dva dôležité brejkbaly na návrat do druhého setu!

40-30

Šramková vyhodila hneď druhý úder z bekhendu a Kartalová má opäť brejkbal!

4:2

Kartalová si pripisuje prvú dvojchybu v zápase v kritickej chvíli, čím darovala Šramkovej brejk, ktorej sa podarilo znížiť na 2:4 v druhom sete!

40-A

Šramková bola včas pri skrátení a na sieti zahrala presný forhendový volej, ktorý jej priniesol druhý brejkbal!

30-40

Šramková zariskovala a vyplatilo sa, keď zakončila víťazným forhendom po čiare a má predsa len brejkbal!

4:1

Šramková ihneď po podaní vyhodila bekhend, takže Kartalová vedie už 4:1 s výhodou dvoch brejkov v druhom sete!

40-0

Kartalová sa vydala po krátkom údere Šramkovej na sieť, kde zakončila smečom a má tri brejkbaly!

1:0

Kartalová dokončila výmenu na sieti, keď si vynútila forhendovú chybu Šramkovej a v druhom sete vedie 1:0 s výhodou brejku!

40-0

Šramková ihneď po podaní poslala bekhend do siete a Kartalová má tri brejkbaly!

6:3

Šramková ukončila prvý set vyhodeným útočným forhendom, takže Kartalová ho vyhrala 6:3 a je bližšie k víťazstvu na turnaji WTA v Monastire!

40-15

Vzápätí opäť eso na téčko pre Kartalovú, ktorá má dva setbaly!

5:3

Rýchlo vyhodený bekhend Šramkovej, ktorá stratila podanie čistou hrou a Kartalová pôjde podávať na víťazstvo v prvom sete za stavu 5:3!

40-0

Šramková sa po dobrom lobe dostala z defenzívy, ale napokon jej posledný forhend bol nepresný a Kartalová má hneď tri brejkbaly!

3:2

Kartalovej bekhend bol nepresný, takže ani jej sa nepodarilo potvrdiť brejk, naopak Šramková si berie ihneď stratené podanie späť a znižuje na 2:3 v prvom sete!

40-A

Šramkovej útočná hra slávila úspech, keď si vynútila forhendovú chybu Kartalovej a má druhý brejkbal!

30-40

Šramková konečne trafila víťazný bekhend k pravej čiare takmer ihneď po odskoku, preto má brejkbal!

3:1

Tentokrát už Šramková nevydržala a vyhodila bekhend po čiare, takže Kartalová vedie 3:1 v prvom sete!

A-40

Ďalšia výmena však skončila Šramkovej forhendom namiereným do siete a Kartalová má štvrtý brejkbal!

A-40

Lenže Šramková vyhodila hneď druhý úder z forhendu a Kartalová má už tretí brejkbal v tomto geme!

40-15

Šramková poslala do siete aj krížny bekhend a Kartalová má ďalšie dva brejkbaly!

1:1

Napokon dlhý bekhend Šramkovej, ktorej sa žiaľ nepodarilo potvrdiť brejk a Kartalová vyrovnáva na 1:1 v prvom sete!

A-40

Ale nepresný krížny forhend Šramkovej znamená štvrtý brejkbal pre Kartalovú!

A-40

Šramková netrafila krížny bekhend do kurtu, preto má Kartalová už tretí brejkbal!

40-15

Šramková vyhodila nábehový forhend, preto bude čeliť dvom brejkbalom!

0:1

Šramková zakončila úvodnú hru na podaní Kartalovej vynikajúcim víťazným bekhendom po čiare, preto vedie 1:0 s výhodou brejku v prvom sete!