06.08.2024, 20:00 • Štvrťfinále • Michal Raška cz

1. Kristian Karlsson, Anton Kallberg – Dang Qiu, Timo Boll 3:0
2. Truls Moregard – Dimitrij Ovčarov 3:2
3. Anton Kallberg – Timo Boll 3:1

Ženy – čtvrtfinále
Thajsko – Japonsko 0:3

1. Suthasini Sawettabutová, Orawan Paranangová – Hina Hayatová, Miu Hiranová 0:3
2. Jinnipa Sawettabutová – Miwa Harimotová 0:3
3. Orawan Paranangová – Miu Hiranová 0:3 (22:08:05)

Čtvrtfinále mužů: Švédsko – Německo 3:0

Anton Kallberg – Timo Boll 3:1

Švédsko postupuje do semifinále! Anton Kallberg dokázal porazit legendu Timo Bolla 3:1!
Timo Boll zvítězil ve třetím setu 11:7!
Anton Kallberg získává druhou sadu poměrem 11:9 a Švédsko je jeden set od semifinále!
Anton Kallberg zvítězil v prvním setu poměrem 11:7!

Čtvrtfinále žen: Thajsko – Japonsko 0:3

Orawan Paranangová – Miu Hiranová 0:3

Miu Hiranová vyhrála třetí set 11:6 a poráží Orawanu Paranangovou 3:0! Japonsko tak postupuje do semifinále!
Mezitím Miu Hiranová vyhrála druhý set 11:5 a Japonsko si jednoznačně kráčí pro postup do semifinále.

Čtvrtfinále mužů: Švédsko – Německo 2:0

Truls Moregard – Dimitrij Ovčarov 3:2

Truls Moregard vyhrává 3:2! Nejtěsnějším možným rozdílem 11:9 v pátém setu a Švédsko vede 2:0.
Truls Moregard srovnává stav utkání na 2:2! Čtvrtou sadu získal poměrem 11:8. Stejně tak vyhrála první set Miu Hiranová.
Dimitrij Ovčarov vyhrává také třetí set 11:7 a otáčí vývoj utkání s Moregardem na 2:1!

Čtvrtfinále žen: Thajsko – Japonsko 0:2

Jinnipa Sawettabutová – Miwa Harimotová 0:3

Miwa Harimotová vyhrála také třetí set a to výsledkem 11:9. Thajskou soupeřku Jinnipu Sawettabutovou tak poráží 3:0 a posílá Japonsko do vedení 2:0!
Dimitrij Ovčarov srovnává krok! Ve druhém setu vítězí 11:8.
Miwa Harimotová tentokrát získala druhý set poměrem 11:5 a vede už 2:0.
První set nakonec v těsném souboji urval Truls Moregard a to poměrem 11:9.

Thajsko - Japonsko 0:3

1. Suthasini Sawettabutová, Orawan Paranangová - Hina Hayatová, Miu Hiranová 0:3
2. Jinnipa Sawettabutová - Miwa Harimotová 0:3
3. Orawan Paranangová - Miu Hiranová 0:3