Európska konferenčná liga

Légia Varšava – Brøndby IF

1:1

koniec (1:1)

15.08.2024, 18:00 • Stadion Wojska Polskiego, Varšava • 3 • Predkolo • Info o zmenách stavu (Tadeáš Zeman (@Tadeasze)) cz

Tipsport: 2.73 3.57 2.51

45+3

45+3. PANKOV - 1:1

45+3

Legia Varšava právě vstřelila branku!
Domácí těsně před poločasovou přestávkou vyrovnávají na 1:1. RADOVAN PANKOV si naskočil na centrovaný míč a uklidil ho do sítě. Asistence: Ruben Vinagre

38

38. WASS - 0:1

38

Brøndby právě vstřelilo branku!
Hosté střílí důležitou první branku a jdou do vedení 1:0. Z penalty se prosadil DANIEL WASS, který střelou k levé tyči nedal brankáři šanci.

1:1

Góly: 45+3. Pankov (Vinagre) – 38. Wass (pen.)

Karty:   31. Tobiasz (LEG), 79. Kapustka (LEG), 90+4. Kapuadi (LEG) – 45+3. Bischoff (BRY), 51. Klaiber (BRY), 58. Rasmussen (BRY)

Držení míče: 33 % : 67 %.
Střely na branku: 4:14. Střely mimo: 4:11. Rohy: 1:7. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 9:19.

Légia Varšava: Tobiasz – Pankov (77. Kapuadi), Augustyniak, Barcia – Wszolek, Kapustka (C), Goncalves, Luquinhas (88. Morishita), Vinagre – Gual (77. Alfarela), Pekhart (61. Kramer)
Náhradníci: Kobylak – Chodyna, Jedrzejczyk, Kun, Nsame, Strzalek, Szczepaniak, Ziolkowski

Tréner: Goncalo Feio

Brøndby IF: Pentz – Klaiber (74. Alves), Lauritsen, Rasmussen – Sebulonsen, Radoševič, Wass (C) (74. Bundgaard), Nartey (85. Schwartau), Bischoff (62. Divkovič) – Suzuki, Kvistgaarden (85. Omoijuanfo)
Náhradníci: Mikkelsen, Sonne Schmid – Greve, Kvist, Tshiembe, Vraa-Jensen, Yeboah

Tréner: Jesper Sørensen

Rozhodca: Theouli – Georgiou, Kalogirou

Diváci: 26 823