Európska konferenčná liga

Zirä FK – NK Osijek

2:2

koniec po penal. (2:1) (0:1)

15.08.2024, 18:30 • Dalga Arena, Baku • 3 • Predkolo • Info o zmenách stavu (Matěj Skula) cz

Tipsport: 2.33 2.97 3.31

90

90. VOLKOV - 2:2

90

Zirä FK právě vstřelila branku!
Ale klub z Ázerbájdžánu se ještě nevzdal a v 90. minutě znovu srovnává krok! Autorem vyrovnávací branky je DAVIT VOLKOV, kterému ideálně nahrál balon střídající Jejhun Nurijev a útočník domácích z akrobatické pozice umístil balon mimo dosah gólmana Silvy – 2:2. Asistence: Jejhun Nurijev.

81

81. MATKOVIĆ - 1:2

81

Osijek právě vstřelil branku!
Hosté z Chorvatska si berou vedení v 81. minutě nazpět! Po standardní situaci se míč od Ademiho odrazil příhodně pro ANTONA MATKOVIĆE, který svou hlavičkou překonal brankáře Silvu a poslal svěřence trenéra Coppitelliho znovu do vedení – 1:2.

54

54. ALIJEV - 1:1

54

V Baku je vyrovnáno! K exekuci pokutového kopu se postavil domácí kapitán GISMAT ALIJEV a své zakončení poslal do pravé části branky. Gólman Čavlina zůstal stát uprostřed a nezasáhl – 1:1.

37

37. JUGOVIĆ - 0:1

37

Chorvatský klub se v 37. minutě dostává do vedení! Přihrávky Roka Jurišiče totiž využil hostující kapitán VEDRAN JUGOVIĆ, který překonal svou ranou brankáře Tiaga Silvu a otevírá střelecký účet duelu – 0:1.

2:2

Góly: 54. Alijev (pen.), 90. Volkov (Nurijev) – 37. Jugović (Jurišić), 81. Matković (Ademi)

Karty:   29. Martins (ZIA), 80. Volkov (ZIA) – 22. Soldo (OSI), 38. Jugović (OSI), 78. Omerović (OSI), 90. Pušić (OSI), 109. Ademi (OSI), 111. Jurišič (OSI)

Držení míče: 53 % : 47 %.
Střely na branku: 10:4. Střely mimo: 1:3. Rohy: 7:4. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 18:21.

Zirä FK: Silva – Alijev (C), Mutsinzi, Ruan, Djibrila (106. Djibrila) – Zebli (82. Soumah), Ibrahimli (75. Hadžijev), Martins (69. Nurijev) – Utzig, Volkov, Kulijev (69. Akmedzade)
Náhradníci: A. Bajramov, Nazirov, Hašimov – Acka, Alicanov, F. Bajramov

Tréner: Rašad Sadigov

NK Osijek: Čavlina – Omerović, Jelenić, Soldo (65. Mikolčić), Jurišić – Pušić, Nejašmić, Jugović (C) (74. Lima) – Matković, Ademi, Bukvić (84. Cvijanović)
Náhradníci: Sajko, Malenica – Vrbanac, Kewal, Farkaš, Babić, Barić, Kolarik

Tréner: Federico Coppitelli

Rozhodca: Weinberger – Kolbitsch, Witschnigg (AUT)

Prvý zápas: Osijek - Zirä FK 1:1