Belgicko - Nový Zéland

2:1

koniec udalosti (1:0, 0:0, 1:1, 0:0)

28.07.2024, 17:30 • Stade Yves-du-Manoir, Paříž-Colombes • Skupina B • Mateo cz

Zápas nakonec končí těsnou výhrou Belgie, která si vedení 2:1 vypracovala ve třetí čtvrtině. I když se Novozélanďané snažili ještě v poslední čtvrtině něco udělat s výsledkem, na vyrovnání už to nestačilo. Belgie i podruhé ve skupině zvítězila, Nový Zéland i podruhé ve skupině prohrál a jeho šance na postup ze skupiny už jsou menší. (18:57:40)

60

Onana chtěl trefit prázdnou bránu, ale do jeho střely dal hůl jeden z bránících hráčů a střele zabránil.

59

Dixon na střídačce. Nový Zéland to zkusí s hráčem navíc a s odkrytou brankou.

58

Novozélandský útok zastavuje hvizd sudího, který odpískal faul. Předtím dobře zakončoval Boyde, ale neuspěl.

57

Další novozélandská šance končí zásahem brankáře Vanasche.

55

van Aubel byl napomenutý zelenou kartou, takže si chvíli musí posedět na lavici pro hříšníky.

54

Míček znovu skončil za postranní čarou. Rozehrávat budou Belgičané.

53

Od své brány budou rozehrávat hráči Nového Zélandu.

51

Trestný roh Nového Zélandu skončil na holi jednoho z hráčů, který svou střelou trefil pouze brankáře Belgie.

49

Denayer faulem na svou osobu vybojoval trestný roh pro Belgii. Jeho rozehra se ale Belgičanům nevyvedla.

48

Dalekonosný pokus Belgičanů skončil vedle Dixonovy brány.

47

Míček za postranní čarou. Rozehrávka pro Belgii.

46

Poslední čtvrtina dnešního utkání byla zahájena.

45

Třetí čtvrtina je u konce a po ní vedou Belgičané stále o gól, ale už 2:1. Lane sice dokázal srovnat ranou z úhlu, ale pár sekund na to skóroval tvrdou ranou z voleje van Aubel a vrátil Belgii vedení. Viděli jsme také mnoho zajímavých šancí na obou stranách.

45

Novozélanďané rozehrávali trestný roh, který ale nerozehráli ideálně a k míčku pustili Belgičany.

44

Belgie právě vstřelila branku!
Belgie ale rychle odpovídá gólem, který znamená její vedení 2:1. Prosadil se FLORENT VAN AUBEL, jenž se tvrdě opřel do míčku z voleje a poslal ho přesně k tyči Dixonovy branky. Vyrovnaný stav tak netrval příliš dlouho.

43

Nový Zéland právě vstřelil branku!
Novozélandský tlak před brankou Belgie se vyplatil a vede k vyrovnání na 1:1, které zařídil ranou z úhlu přesně ke vzdálenější tyči SAM LANE. Míček se ještě odrazil o beton belgického brankáře Vanasche a skončil v síti.

43

Nový Zéland si vzal trenérskou výzvu na to, jestli přešel míček celým objemem brankovou čáru, což nakonec video neprokázalo. Nový Zéland přišel o možnost oddechového času.