Olympijské hry - pozemný hokej - ženy

Japonsko – Čína

0:5

koniec udalosti (0:0, 0:4, 0:0, 0:1)

29.07.2024, 10:30 • Stade Yves-du-Manoir, Colombes • Skupina A • Martin Augustin (@ogy_16) cz

Statistiky:
Držení míčku – 52 % : 48 %
Střely – 5:17
Trestné rohy – 0/3 : 3/6 (12:01:56)
Pozemní hokejistky Číny přehrály Japonsko hladce 5:0. Utkání rozhodly ve druhé čtvrtině v níž se prosadily hned čtyřikrát. Pak už se spíše dohrávalo. Poslední trefu si připsala v 55. minutě Ku Ping-feng, která tak zápas ukončila se dvěma góly na jejím kontě. Číňanky si tak připisují první výhru. Japonky padly i podruhé.

60

Utkání skončilo.

60

Začíná už poslední minuta duelu, který rozhodla čínská smršť ve druhé čtvrtině.

58

Ještě navíc šance Číňanek. Zakončení vyšlo na Fan, ovšem Nakamuraová byla v pokleku včas.

57

Utkání se dohrává. Čína směřuje za prvním vítězstvím na turnaji, Japonsko utrpí také druhou porážku. A s takovou hrou bude s kýmkoliv na turnaji bodovat jen těžko.

56

Čchen Jang obdržela zelenou kartu. Dvě minuty tedy nemůže hrát.

55

Čína právě vstřelila branku!
Proměněný trestný roh! Ke střele se dostala KU PING-FENG, která mířila do horní části branky a Nakamuraová zvedala ruce nad hlavu pozdě. Druhý gól pro Ku v zápase.

55

Uspěly a Japonky tak budou čelit nebezpečné standardní situaci...

55

Číňanky si vyžádaly kontrolu situace u videa. Chtěly by trestný roh.

53

Konečně nějaká práce pro čínskou brankářku. Kanon Moriová šikovně tečovala nástřel spoluhráčky. Jie dokázala balónek vytěsnit.

52

Kana Urataová byla nyní zasažena vystřeleným míčkem do hlavy. Vypadá to, že je v pořádku, ale trenér ji raději střídá.

50

Urataová nyní zablokovala přihrávku, která směřovala na osamocenou hráčku v brankovišti. To už by byla ložená příležitost.

48

Japonkám výzva nevyšla.

48

Japonky si vyžádaly kontrolu situace u videa. Posuzovat by se mělo to, od které z hráček se míček odrazil do zámezí. Rozehrávka totiž byla přisouzena Číně, ale v opačném případě by šlo o trestný roh...

48

Vypadá to, že se bude pokračovat v podobném duchu jako ve třetí čtvrtině a spíše se to bude dohrávat.

46

O osudu zápasu je už s velkou pravděpodobností rozhodnuto. Japonky se budou snažit alespoň o čestný gól.