koniec udalosti

05.08.2024, 15:00 • Osemfinále • Jan Pavlíček cz

Ženy – osmifinále: Francie – Thajsko 2:3

Charlotte Lutzová – Jinnipa Sawettabutová 2:3

Je konec. Jinnipa Sawettabutová dokázala v dramatickém závěru porazit domácí Lutzovou 13:11 a posílá Thajsko do čtvrtfinále!

Muži – osmifinále: Portugalsko – Brazílie 1:3

Joao Geraldo – Vitor Ishiy 2:3

Je dobojováno. Strhující pátý set získal Brazilec Ishiy, když svého soupeře přehrál 14:12 a poslal Brazílii do čtvrtfinále!

Ženy – osmifinále: Francie – Thajsko 2:2

Jia Nan Yuan – Suthasini Sawettabutová 3:0

Suthasini Sawettabutová se dlouho ve třetím setu snažila, ale marně, jelikož Jia Nan Yuan zachovala chladnější hlavu a dokázala zvítězit i ve třetím setu 14:12, což znamená, že Francie srovnává skóre s Thajskem a o vítězí rozhodne až pátý zápas.

Muži – osmifinále: Portugalsko – Brazílie 1:2

Marcos Freitas – Guilherme Teodoro 3:0

Freitas dokázal zvítězit i ve třetím setu nad svým brazilským soupeřem, když ho dokázal porazit 11:4 a zařídil to, že Portugalsko snižuje celkové skóre na 1:2.

Ženy – osmifinále: Francie – Thajsko 1:2

Prithika Pavadeová – Orawan Paranangová 0:3

Orawan Paranangová dokázala zvítězit i ve třetím setu 12:10 nad Pavadeovou, proto celkově vítězí 3:0 na sety a posílá Thajsko do vedení 2:1.

Brazilec Calderano dokázal zvítězit i ve třetím setu proti Geraldovi, když ho porazil v poměru 11:7. Calderano dostává Brazílii do vedení 2:0!

Shinozuka nedal ve třetím setu utkání svému soupeři sebemenší šanci na vítězství a poráží ho 11:2. Japonci postupují do čtvrtfinále!

Wang dokázala urvat vítězství nad Godaovou ve třetím a nejdramatičtějším setu utkání, když vyhrála 11:9. Celkově vítězí 3:0 na sety a posílá Čínu do Čtvrtfinále!

Ženy – osmifinále: Francie – Thajsko 1:1

Jia Nan Yuan – Jinnipa Sawettabutová 3:0

Francouzka Yuan dokázala zvítězit i ve třetím setu utkání, kdy porazila svou soupeřku 11:8 a celkově vítězí 3:0 na sety.

Muži – osmifinále: Portugalsko – Brazílie 0:1

Tiago Apolonia, Marcos Freitas – Vitor Ishiy, Guilherme Teodoro 2:3

Tak tohle byla bitva! Brazilská dvojice vyhrála pátý, rozhodující set nad Portugalskem 12:10. Brazílie – Portugalsko 3:2.

Muži – osmifinále: Japonsko – Austrálie 2:0

Tomokazu Harimoto – Hwan Bae 3:0

Harimoto dokázal zvítězit i ve třetím setu, konkrétně 14:12, což znamená, že z tohoto utkání vychází vítězně v poměru 3:0 na sety.

Ženy – osmifinále: Čína – Egypt 2:0

Yingsha Sun – Dina Meshrefová 3:1

Číňanka Sun to zvládla! Poráží ve čtvrtém setu svou egyptskou protivnici 11:7 a celkově vítězí 3:1 na sety. Čína vede nad Egyptem 2:0!

Ženy – osmifinále: Francie – Thajsko 0:1

Charlotte Lutzová, Prithika Pavadeová – Suthasini Sawettabutová, Orawan Paranangová 1:3

Thajská dvojice vítězí ve čtvrtém a vyrovnaném setu utkání 12:10. Po dramatickém průběhu utkání vítězí nad Francií 3:1.

Muži – osmifinále: Japonsko – Austrálie 1:0

Shunsuke Togami, Hiroto Shinozuka – Nicholas Lum, Finn Luu 3:0

Japonská dvojice poráží Austrálii 3:0, když v rozhodujícím setu zvítězila 11:6.

Ženy – osmifinále: Čína – Egypt 1:0

Meng Chen, Manyu Wang – Mariam Alhodabyová, Hana Godaová 3:0

Čínská dvojice zvítězila nad Egyptem 3:0!

Francie - Thajsko 2:3

1. Charlotte Lutzová, Prithika Pavadeová - Suthasini Sawettabutová, Orawan Paranangová 1:3
2. Jia Nan Yuan - Jinnipa Sawettabutová 3:0
3. Prithika Pavadeová - Orawan Paranangová 0:3
4. Jia Nan Yuan - Suthasini Sawettabutová 3:0
5. Charlotte Lutzová - Jinnipa Sawettabutová 2:3