1. Tiago Apolonia, Marcos Freitas – Vitor Ishiy, Guilherme Teodoro 2:3
3. Marcos Freitas – Guilherme Teodoro 3:0

1. Meng Chen, Manyu Wang – Mariam Alhodabyová, Hana Godaová 3:0
2. Yingsha Sun – Dina Meshrefová 3:1
3. Manyu Wang – Hana Godaová 3:0

Francie – Thajsko 2:3

1. Charlotte Lutzová, Prithika Pavadeová – Suthasini Sawettabutová, Orawan Paranangová 1:3
2. Jia Nan Yuan – Jinnipa Sawettabutová 3:0
3. Prithika Pavadeová – Orawan Paranangová 0:3
4. Jia Nan Yuan – Suthasini Sawettabutová 3:0
5. Charlotte Lutzová – Jinnipa Sawettabutová 2:3 (18:13:52)

Ženy – osmifinále: Francie – Thajsko 2:3

Charlotte Lutzová – Jinnipa Sawettabutová 2:3

Je konec. Jinnipa Sawettabutová dokázala v dramatickém závěru porazit domácí Lutzovou 13:11 a posílá Thajsko do čtvrtfinále!
Lutzová vede nad Sawettabutovou 7:6. Vypadá to na dramatický závěr dnešního utkání.
Francouzka Lutzová dokázala vyhrát ve čtvrtém setu jednoznačně 11:5. O tom, jestli postoupí Thajsko nebo domácí Francie, rozhodne následující set.

Muži – osmifinále: Portugalsko – Brazílie 1:3

Joao Geraldo – Vitor Ishiy 2:3

Je dobojováno. Strhující pátý set získal Brazilec Ishiy, když svého soupeře přehrál 14:12 a poslal Brazílii do čtvrtfinále!
Jinnipa Sawettabutová dokázala v závěru třetího setu strhnout vítězství na svou stranu, když v něm zvítězila 11:8 a jediný set jí dělí od vítězství.
Lutzová dokázala v dramatické sadě zvítězit nad svou soupeřkou v poměru 12:10 a srovnává stav utkání na 1:1.
Ishiy dokázal zvrátit nepříznivé skóre a v závěru sady se mu podařilo zvítězit nad Geraldem 11:9, čímž srovnává na 2:2 a o vítězí rozhodne poslední set.
Geraldo ovládnul třetí set 11:8 nad Ishiyem a dostává se do vedení 2:1 na sety.
Jinnipa Sawettabutová dokázala v prvním setu rozhodujícího utkání porazit svou soupeřku Lutzovou 11:8.
Geraldo si vzal v průběhu druhého setu oddechový čas, což mu prospělo, protože již koncovku druhého setu zvládnul a zvítězil v něm 11:8, čímž srovnává skóre na 1:1.

Ženy – osmifinále: Francie – Thajsko 2:2

Jia Nan Yuan – Suthasini Sawettabutová 3:0

Suthasini Sawettabutová se dlouho ve třetím setu snažila, ale marně, jelikož Jia Nan Yuan zachovala chladnější hlavu a dokázala zvítězit i ve třetím setu 14:12, což znamená, že Francie srovnává skóre s Thajskem a o vítězí rozhodne až pátý zápas.
Geraldo opět nezvládnul dramatickou koncovku prvního setu, ve kterém ho v závěru dokázal přehrát Brazilec Ishiy 14:12.
Yuan dokázala porazit svou soupeřku i ve druhém a dramatickém setu v poměru 11:8.

Francie - Thajsko 2:3

1. Charlotte Lutzová, Prithika Pavadeová - Suthasini Sawettabutová, Orawan Paranangová 1:3
2. Jia Nan Yuan - Jinnipa Sawettabutová 3:0
3. Prithika Pavadeová - Orawan Paranangová 0:3
4. Jia Nan Yuan - Suthasini Sawettabutová 3:0
5. Charlotte Lutzová - Jinnipa Sawettabutová 2:3