Olympijské hry - pozemný hokej - muži

Německo – Argentina

3:2

koniec udalosti (1:1, 1:0, 0:0, 1:1)

04.08.2024, 20:00 • Yves-du-Manoir Stadium - 1, Paříž • Štvrťfinále • Michal Sklenařík cz

Tohle by bylo ode mě z dnešního přenosu vše, děkuji za pozornost a u některých dalších přenosů napočtenou! (21:38:12)
Máme za sebou konec dnešního čtvrtfinálového utkání mezi Německem a Argentinou, kde nakonec zvítězilo Německo 3:2. V 9. minutě otevřel skóre utkání Hinrichs a Němci šli do vedení 1:0. O dvě minuty později srovnal na 1:1 Casella Schuth. Ve 24. minutě se prosadil Peillat a Němci šli opět do vedení. Následně jsme dlouhou dobu gól neviděli. Ve 48. minutě se prosadil Mazzilli a Argentinci srovnali na 2:2. Poslední branku dnešního utkání vstřelil Weigand a Němci tak šli do vedení 3:2, které již udrželi. Německo tak může slavit postup do semifinále.

60

Argentinci nakonec budou zahrávat ještě jeden trestný roh.

60

Domene vystřelil na bránu, ale míček se odrazil od německého brankáře. Následně hlavní rozhodčí nařídil další trestný roh, ale Němci ještě protestují, že se míček dotkl pouze hokejky. Celá situace se tak prověřuje u videa.

60

Míček se dotkl nohy německého hráče a Argentina tak bude ještě zahrávat trestný roh.

59

Mats Grambusch dostal žlutou kartu a Argentina tak bude hrát přesilovku.

58

Argentina odvolala svého brankáře a budou tak hrát ve dvanácti hráčích v poli.

57

Argentinci zahráli míček do zámezí, a tak budou rozehrávat Němci.

56

Argentina zahrávala trestný roh, ale jeden z německých hráčů míček zachytil na svou hokejku.

55

Mats Grambusch obdržel zelenou kartu za faul na hráče soupeře a Argentina tak bude hrát 2 minuty přesilovku.

54

Německo právě vstřelilo branku!
Wellen se zmocnil míčku po chybě soupeře, obkličkoval si několik argentinských hráčů a nakonec přihrál JUSTUSU WEIGANDOVI, který míček umístil do sítě argentinské brány. Německo jde do vedení 3:2!

54

Hlavní rozhodčí ještě domlouval německému kapitánovi, aby hru zklidnil a soustředil se pouze na hru.

53

U videa se zkoumala situace před bránou Argentiny, kde Němci reklamovali zahrání nohou argentinského hráče. Videorozhodčí však nenašel žádný průkazný záběr, a tak bude hra navázána rozehrou od argentinské brány.

52

Němci stále pokračují v kombinaci, ale zatím nic z toho. K zakončení se nedostávají, Argentinci brání, jak mohou.

50

Hra se nyní celkem uklidnila, Němci kombinují s míčkem a postupně se dostávají dopředu.

48

Argentina právě vstřelila branku!
Della Torre nahrál přímo před bránu volnému AGUSTINOVI MAZZILLIMU, který míček umístil do sítě přímo mezi nohama Danneberga. Argentina srovnává stav utkání na 2:2!

3:2

Rozhodca: Newman (AUS) – Tomlinson (NZL)

Štatistiky:
Branky a sestavy:
Branky: 9. Hinrichs, 24. Peillat, 54. Weigand - 11. Casella Schuth, 48. Mazzilli

Německo: Danneberg – Mueller M., Hinrichs, Grambusch T., Peillat – Grambusch M. (C), Prinz, Mueller H. – Wellen, Ruehr, Weigand.
Náhradníci: Windfeder, Grosse, Miltkau, Zwicker, Ludwig.

Argentina: Santiago – Catan, Della Torre, Monja, Marcucci – Rey (C), Habif, Bugallo – Casella Schuth, Mazzilli, Capurro Zubeldia.
Náhradníci: Keenan, Toscani, Domene, Martinez, Minadeo.