04.08.2024, 13:52 • Semifinále • Lukáš Mihal (@mihal_lukas) cz

Výsledky semifinálových zápasů

Kim Woojin (KOR) vs. Lee Wooseok (KOR) – 6:5
Florian Unruh (GER) vs. Brady Ellison (USA) – 3:7 (14:30:57)
Právě jsme se dozvěděli, kteří lukostřelci budou soutěžit o jaké medaile! Nejjistější výkon i nadále předvádí Brady Ellison, tak uvidíme, jestli to potvrdí ve finále proti Kimu Woojinovi. Lee Wooseok také střílí velmi dobře, ale proti Florianu Unruhovi v zápase o bronz to určitě nedostane zadarmo.

Konec semifinálových zápasů.

3:7

Unruh navíc posledním šípem trefil jen osmičku, takže to měl Ellison jednoduché!
Američan pokračuje další desítkou, Unruh to tedy už nemá ve svých rukou.
Ellison se po první rundě ujímá vedení, nic ale ještě není rozhodnuto.

3:5

Američan tentokrát zaváhal po výsledku 28:29 a toto semifinále bude ještě pokračovat!

1:5

Brady Ellison pokračuje v krasojízdě a třemi desítkami nedává Unruhovi vůbec žádnou šanci!

1:3

Druhý set skončil remízou, oba střelci tak berou po jednom bodu.

0:2

Brady Ellison bez větší problémů ovládl první set, zakončil ho sice jen devítkou, ale to mu rozhodně nevadí.
Další desítka pro Američana, který tak už vede o dva body.
Ellison začíná o něco lépe a desítkou si zajišťuje náskok jednoho bodu.
Nyní nás čeká druhé semifinále, kde proti sobě nastoupí dva zkušenější střelci! Florian Unruh ve čtvrtfinále zdolal francouzské dravé mládí, zatímco Brady Ellison neztratil ani jeden set. Kdo dojde až do finále?

6:5

Lee však pouze za devět a favorizovaný Kim Woojin si zahraje o zlato! Lee Wooseok po dobrém výkonu může zabojovat pouze o bronz
Kim sice nachází desítku, ale je to na dolní straně kruhu.

5:5

Kim si s předstihem zajistil triumf kvůli osmičce protivníka. Půjdeme tedy do rozstřelu!
Dead center pro Kima, který tak stále drží naději. Lee navíc chybuje a možná se bude muset spokojit jen s osmičkou.
Lee je prostě nezastavitelný a na soupeřovu desítku reaguje stejným způsobem!

3:5

Kim si s předstihem zajistil alespoň remízu. Lee prohrát nechtěl a nalezl desítku, takže získává už pátý setový bod.