1:4 (-6, -9, 12, -8, -6) (17:58:20)

17:55

Odpolední program skončil.

17:55

Japonka Miu Hiranová dotáhla zápas proti Manice Batrové do vítězného konce. V pátém setu to v závěru urvala a zvítězila 11:6, celkově 4:1 na sety.

Manika Batrová (IND) – Miu Hiranová (JPN) 1:4
(-6, -9, 12, -8, -6)

17:54

Hiranová vede v pátém setu 8:6, ale už na začátku vedla 5:1.

17:50

Japonka Hiranová po prohrané třetí sadě znovu zabrala a zvítězila ve čtvrté rozdílem tří bodů.

Manika Batrová (IND) – Miu Hiranová (JPN) 1:3
(-6, -9, 12, -8)

17:45

Tchaj-wanec Lin Yun-Ju zvládl osmifinálový souboj velice rychle a ve čtyřech setech zdolal Slovince Darka Jorgiče. Poslední set vyhrál 11:7.

Darko Jorgič (SLO) – Lin Yun-Ju (TPE) 0:4
(-9, -10, -7, -7)

17:38

Třetí set ženského osmifinále se trochu protáhl. Batrová dlouho vedle, jenže v závěru se musela obávat o výsledek. Nakonec se ji povedlo v dohrávce urvat set po výhře 14:12.

Manika Batrová (IND) – Miu Hiranová (JPN) 1:2
(-6, -9, 12)

17:37

Třetí set byl vyrovnaný do stavu 7:7, avšak pak ve výsledku odskočil asijský závodník a dotáhl set do vítězného konce v podobě 11:7.

Darko Jorgič (SLO) – Lin Yun-Ju (TPE) 0:3
(-9, -10, -7)

17:27

2:0 vede také Tchaj-wanec Lin, který zvládl závěr druhého setu, ten na převahu vyhrál 12:10.

Darko Jorgič (SLO) – Lin Yun-Ju (TPE) 0:2
(-9, -10)

17:24

Hiranová zvládla v souboji s Indkou Batrovou i druhý set, který byl o něco těsnější (11:9), a vede 2:0.

Manika Batrová (IND) – Miu Hiranová (JPN) 0:2
(-6, -9)

17:18

Slovinec Jorgič závěr prvního setu nezvládl, Tchaj-wanec Lin urval úvodní sadu na svou stranu, když zvítězil 11:9.

Darko Jorgič (SLO) – Lin Yun-Ju (TPE) 0:1
(-9)

17:16

Po vyrovnaném úvodu se Japonka Hiranová odtrhla a získala první set na svou stranu op výsledku 11:6.

Manika Batrová (IND) – Miu Hiranová (JPN) 0:1
(-6)

17:06

V odpoledním programu už nám zbývají poslední dva duely, souboj mezi Slovincem Jorgičem a Tchaj-wancem Linem a také duel ženského osmifinále mezi Indkou Batrovou a Japonkou Hiranovou.

17:03

Jako poslední končí zápas mezi Korejcem Jangem a Japoncem Togamim. Výsledek 4:0 hovoří jednoznačně, ale tři sety skončily rozdílem dvou bodů, ten poslední 11:9.

Jang Woo-jin (KOR) – Šunsuke Togami (JPN) 4:0
(7, 16, 10, 9)

17:02

Číňanka Čchen dotáhla zápas do vítězného konce, když v pátém setu získala brzy náskok, který dovedla až do úspěšného konce a vyhrála 11:8, celý zápas pak 4:1.

Britt Eerlandová (NED) – Čchen Meng (CHN) 1:4
(8, -5, -6, -4, -8)

16:52

Znovu na převahu došel set mezi Korejcem Jangem a Japoncem Togamim. Opět byl tím úspěšnějším korejský tenista, který zvítězil 12:10 a na sety vede 3:0.

Jang Woo-jin (KOR) – Šunsuke Togami (JPN) 3:0
(7, 16, 10)

16:50

Číňanka Čchen zvládla velmi dobře i čtvrtou sadu, vyhrála 11:4 a je set od postupu do dalšího kola.

Britt Eerlandová (NED) – Čchen Meng (CHN) 1:3
(8, -5, -6, -4)

16:46

Na turnaji dohrál i domácí reprezentant Alex Lebrun, který nenavázal na svého bratra a prohrál s Brazilcem Calderanem 1:4 na sety, když ten poslední nezvládl v poměru 8:11. Brazilec postupuje do čtvrtfinále.

Alexis Lebrun (FRA) – Hugo Calderano (BRA) 1:4
(3, -5, -6, -3, -8)

16:42

Natalia Bajorová nezvládla začátek čtvrtého setu, dostala se do stavu 0:4, přesto ztrátu stáhla na 7:8. Avšak Asiatka při tomto stavu znovu utekla a dotáhla zápas do vítězného konce.

Natalia Bajorová (POL) – Čeng I-Čing (TPE) 0:4